PRZEPLATANKA RYBKA ANCHOVY ALETA KIDS

55,00 zł brutto.

-50%

110,00 zł

AL01106

Nowy produkt

Rybka ANCHOVY została stworzona, aby zachęcić twoje dziecko do tworzenia wzorów za pomocą sznurka przez jego przeplatanie i owijanie wokół szczelin. Wzory pomagają dzieciom w nauce przewidywania i sekwencjonowania, sprzyjają rozwojowi umiejętności matematycznych i logicznych. Ta rybka pomoże im w rozwoju ich drobnych umiejętności motorycznych i koordynacji ręka-oko.

brak w magazynie

Rybka ANCHOVY została stworzona, aby zachęcić twoje dziecko do tworzenia wzorów za pomocą sznurka przez jego przeplatanie i owijanie wokół szczelin.

Wzory są wszędzie i zapewniają poczucie porządku co mogłoby wydawać się chaotyczne. Wzory pomagają dzieciom w nauce przewidywania i sekwencjonowania, sprzyjają rozwojowi umiejętności matematycznych i logicznych. Ta rybka pomoże im w rozwoju ich drobnych umiejętności motorycznych i koordynacji ręka-oko.

Rybka jest również świetnym elementem dekoracyjnym do pokoju Twojego dziecka.

Zabawki hiszpańskiej marki Aleta są proste, ponadczasowe i wykonane z naturalnych materiałów.

Zabawka daje niekończące się możliwości takie jak szycie, sznurowanie lub wiązanie i to wszystko w jednej zabawce. Łatwa do trzymania, lekka do kreowania przygód, idealna dla małych odkrywców. Zabierz ją ze sobą wszędzie!

OPIS:

Zabawki zostały wykonane z pięknie szlifowanego drewna bukowego z Europy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Dd czasu do czasu można zastosować dowolny naturalny olej lub wosk pszczeli, jeśli pożądane jest inne  wykończenie.

Należy pamiętać, że drewno ma różne barwy, więc kolor zabawki może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciu. Wymiary rybki Anchovy są następujące:

(cm) 8 cm x 4 cm i grubość 9 mm

Każda rybka ma w zestawie bawełnianą sznurówkę o długości 90 cm. Wszystko jest wygodnie zapakowane w naturalny bawełniany woreczek dla łatwego przenoszenia.

DOBRZE WIEDZIEĆ:

Zalecane dla dzieci od  4 lat i więcej. 

Produkty powiązane