PRZEPLATANKA RYBKA ALETA KIDS

110,00 zł brutto.

AL01103

Nowy produkt

Zabawka ta została stworzona, aby zachęcić dzieci do korzystania z ich umysłów poprzez twórczą zabawę. Drewniana przeplatanka Aleta pomoże im rozwinąć umiejętności motoryczne i koordynację ręka / oko. Jest to również świetny sposób na ćwiczenie koncentracji i cierpliwości.

Zalecane dla dzieci od  2 lat i więcej. 

Zabawka ta została stworzona, aby zachęcić dzieci do korzystania z ich umysłów poprzez twórczą zabawę. Drewniana przeplatanka Aleta pomoże im rozwinąć umiejętności motoryczne i koordynację ręka / oko. Jest to również świetny sposób na ćwiczenie koncentracji i cierpliwości, ale przede wszystkim oferuje im przyjemny czas podczas podróży lub oczekiwania na autobus.

Zabawki hiszpańskiej marki Aleta są proste, ponadczasowe i wykonane z naturalnych materiałów.

Zabawka daje niekończące się możliwości takie jak szycie, sznurowanie lub wiązanie i to wszystko w jednej zabawce. Łatwa do trzymania, lekka do kreowania przygód, idealna dla małych odkrywców. Zabierz ją ze sobą wszędzie!

OPIS:

Zabawki zostały wykonane z pięknie szlifowanego drewna bukowego z Europy, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Dd czasu do czasu można zastosować dowolny naturalny olej lub wosk pszczeli, jeśli pożądane jest inne  wykończenie.

Należy pamiętać, że drewno ma różne barwy, więc kolor zabawki może się nieznacznie różnić od tego na zdjęciu. Wymiary rybki są następujące:

(cm) 7 cm x 10 cm i grubość 9 mm

Każda rybka ma trzy różne bawełniane sznurówki. Długość jednej sznurówki (90 cm) w kolorach naturalnym, zielonym i turkusowym. Wszystko jest wygodnie zapakowane w naturalny bawełniany woreczek dla łatwego przenoszenia.

DOBRZE WIEDZIEĆ:

Zalecane dla dzieci od  2 lat i więcej. 

Produkty powiązane