DZIECKO 3 Y+

Oferta prezentownika dla trzylatków jest bardziej zróżnicowana, ponieważ dziecko w tym wieku może już korzystać z większości rzeczy. Między innymi potrafi bawić się interaktywną lalką, grać na instrumentach lub grać w gry planszowe, logiczne, zręcznościowe i strategiczne, a także malować własne arcydzieła. To jednak nie wszystko. Przeglądając nasz katalog poświęcony pomysłom na prezenty znajdziesz inne bardziej praktyczniejsze produkty, które przydadzą się również rodzicom.


Prezenty dla dzieci w wieku 3 lat+

Dzieci w wieku 3 lat+ są już niezwykle ruchliwe i często zmieniają swoje zainteresowania na nowe. Dlatego też niekiedy bardzo trudno za nimi nadążyć. Jednak nic się nie martw, przygotowaliśmy szeroki prezentownik z wybranymi właśnie produktami, które z pewnością je zainteresują. Dzięki temu unikniesz niezręcznej sytuacji, gdzie dziecku nie spodoba się prezent.

Do najbezpieczniejszego zestawu zabawek zaliczamy między innymi:

  • klocki i układanki,
  • pojazdy,
  • gry zręcznościowe,
  • akcesoria do gotowania i zabawy w dom,
  • artykuły plastyczne,
  • przytulanki,
  • książki.

Co podarować 3-letniemu chłopcu?

Jeśli chodzi o chłopców to najlepiej szukać aut i pojazdów, które pozwolą im bawić się w wyścigi, prace na budowie czy inne fantazyjne scenariusze motoryzacyjne. Chłopcy bardzo często interesują się samochodami, dlatego to bardzo dobry pomysł na rozwijanie ich pasji i zainteresowań. Poza tym, można dokupywać do nich różnego rodzaju akcesoria, które rozbudowują ich warsztat np. garaże czy tory wyścigowe.

Co kupić 3-letniej dziewczynce?

Z kolei dziewczynki zwykle wolą bawić się w odgrywanie ważnych roli społecznych, takich jak mamy, nauczycielki, lekarzy czy ekspedientki w sklepie. Wobec tego dobrym pomysłem są wszelkie lalki, domy dla lalek, wózki, zabawki w formie mebli imitujących sprzęty AGD i drobne akcesoria do gotowania.

Oczywiście warto najpierw podpytać się rodziców, jakie zabawy preferuje ich córka, dzięki czemu nie zrobimy błędu przy zakupach. Albowiem bywa często tak, że dziewczynki również lubią bawić się autami.