DZIECKO 1 Y+

Sprawdź w naszej ofercie świątecznej, jakie produkty będą odpowiadać na potrzeby rocznego dziecka. Dzięki temu z łatwością wybierzesz prezent, który rozwinie jego umiejętności, motorykę i ogólnie pozytywnie wpłynie na rozwój. W szczególności polecamy duńskie klocki Modu, jeździki, instrumenty muzyczne, lalki, przytulanki, książki, artykuły plastyczne, kocyki i wiele innych. Gwarantujemy, że rodzice dziecka będą mile zaskoczeni wysoką jakością otrzymanych produktów.


Co kupić rocznemu dziecku na prezent?

Dzieci kończące roczek zaczynają być ciekawe otaczającego ich świata, a nie tylko rodziców. Dlatego też warto chwilę zastanowić się nad tym, jaki dokładnie prezent będzie sprawdzał się na danym etapie rozwoju.

Ogólnie mówi się, że najlepiej jest kupić takiemu dziecku kreatywną zabawkę, ponieważ to właśnie wtedy chętnie sięga po zabawki. Potrafi się nimi bawić przez niemal cały dzień, dzięki czemu rozwija swoją wyobraźnię i poznaje nowe rzeczy.

Postaw na praktyczne prezenty dla malucha 1 Y+

Jednym z praktyczniejszych prezentów są klocki MODU, z których dziecko może zbudować swój pierwszy jeździk. Zestaw klocków duńskich doskonale rozwija motorykę i pobudza chęć do aktywnej zabawy. Co więcej będzie on z dzieckiem przez dobre kilka lat, nim się nimi znudzi. Klocki pozwalają budować indywidualne dzieła, z których będą dumne.

Zaletą klocków MODU jest to, że mogą pełnić rolę narzędzi do ćwiczeń i terapii integracji sensorycznej. Dzięki czemu dziecko nauczy się prawidłowo utrzymywać równowagę i koordynować swoje ruchy.

Nie trafiony prezent? Nie martw się!

Bardzo często zdarza się, że podarowując jakąś zabawkę dla rocznego dziecka, nie jest ono nią wcale zainteresowane. To jednak nie znaczy, że nie polubi jej trochę później. Dzieci potrzebują trochę czasu, by dorosnąć do pewnych zabawek np. puzzle mogą wydawać się trochę za trudne dla rocznego dziecka. Jednakowoż jak podrośnie będzie już potrafił dopasowywać ich elementy do siebie.

W związku z tym, najbezpieczniejszym prezentem dla takich rocznych dzieci są przytulanki, klocki, jeździki, pojazdy, instrumenty muzyczne i edukacyjne zabawki, pozwalające rozbudzić ich kreatywność.