Droga na Górę Wytwórnia

  39,90 zł
  Brutto

  Pani Borsukowa jest już bardzo stara i dużo rzeczy widziała w życiu. Od wielu lat każdej niedzieli wyrusza ze swojego ogrodu i wspina się na szczyt pobliskiej góry, skąd podziwia cały świat. Po drodze pomaga przyjaciołom, kontempluje przyrodę, zbiera grzyby. Pewnego dnia zaś spotyka na swojej drodze Lulka, który marzy po cichu, żeby wspiąć się na Słodką Bułeczkę, ale boi się, że sobie nie poradzi. Bo kiedy jest się małym i nie zna się tajemnic góry, wdrapanie się na nią wydaje się niemożliwe. Z przyjacielem jednak wszystko staje się prostsze. Zresztą prawdziwa przyjaźń to dbanie o siebie nawzajem. Tego i wielu innych rzeczy każdej niedzieli uczy się Lulek. 

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

  Wzruszająca i czuła opowieść o drodze życia, wzajemnej trosce, znaczeniu poświęcania czasu innym i przekazywaniu wiedzy młodszym pokoleniom.

  Autor:

  Marianne Dubuc

  Wydawnictwo:

  Wytwórnia

  Data premiery:

  2019-03-15 

  Rok wydania:

  2019 

  Oprawa:

  twarda 

  Format:

  17x22 cm 

  Strony:

  76

  Szczegóły produktu

  Szybkie porównanie

  Produkt
  NAWILŻAJĄCY BALSAM DO UST SPF30 SALT&STONE Nawilżający Balsam Do Ust SPF30 SALT&STONE S.Z.T.U.K.A. Szalenie Zajmujące Twory Utalentowanych i Krnąbrnych Artystów Dwie Siostry Uniwersytet Dziecięcy Dwie Siostry Uniwersytet Dziecięcy Dwie Siostry Ballada Blexbolex
  Dostępność
  Cena
  55,00 zł
  49,90 zł
  49,00 zł
  49,00 zł
  Opis

  Całkowicie naturalny, organiczny, nawilżający balsam do ust SPF 30, który pozostawia usta miękkie i zapewnia skuteczną ochronę. Nano tlenek cynku zapewnia szerokie spektrum ochrony, które łatwo się nakłada, nie pozostawiając widocznych białych pozostałości. Nasz najwyższej jakości i zrównoważony wosk pszczeli pozyskujemy od lokalnych pszczelarzy z Kalifornii.

  Czwarty tom serii edukacyjnej zapoczątkowanej książką D.O.M.E.K

  Oto książka o sztuce, w której zamiast tradycyjnych obrazów czy rzeźb znajdziecie wielodniowe spacery, sadzenie lasu, rozmowy ze zwierzętami, krojenie budynków, wybuchy, pływanie tratwą i opowieści o wielu innych niezwykłych działaniach artystycznych. Przedstawiając dzieciom 50 dzieł wybitnych artystów współczesnych, Sebastian Cichocki pokazuje, że sztuka może być niesamowitą przygodą, a artysta – czarodziejem, który przemienia rzeczywistość.

  Dlaczego ludzie umierają?
  Dlaczego jedni są biedni, a inni bogaci?
  Dlaczego szkoła jest głupia?

  Dzieci zadają mnóstwo pytań. Zabawnych i poważnych, odkrywczych i banalnych, rozbrajających i zuchwałych. A dorośli głowią się, jak na nie odpowiedzieć. Na szczęście są profesorowie, którzy nie boją się wyzwań i chętnie przyjmują najmłodszych... na uniwersytet! 

  To historia, którą opowiada kilka osób po kolei. Każdy dodaje coś od siebie, ale nie pomija nic z tego, co już zostało opowiedziane. Ta ballada mówi o tym, co przez kilka dni pewne dziecko napotykało w drodze ze szkoły do domu. A także o tym, jak jego mały świat nagle stał się bardzo duży. To historia stara jak świat: każdego dnia zaczyna się od nowa. Fascynująca, tajemnicza, nowatorska i pierwsza w Polsce książka obrazkowa wybitnego francuskiego ilustratora.

  Brak cech do porównania