DODATKI

Oprócz szerokiej oferty ubranek dla niemowląt i dzieci znajdziesz różnego rodzaju dodatki w postaci naszyjników, bransoletek, kołnierzy, kapci, bandan, toreb czy parasolek. To właśnie one pomaga Ci uzupełnić outfit Twojej dziecka. Jedne mają na celu zachować estetyczny wygląd, a drugie dostarczają przydatne funkcje w przypadku wyjścia z domu. W szczególności polecamy zakup małej parasolki dla dziecka, by mogło samo ochronić się przed deszczem.


Niezbędne dodatki do dziecięcej stylizacji

Aby stworzyć praktyczną i estetyczną stylizację dla dziecka często potrzebujemy użyć pewnych dodatków do stroju, które dopełniają całość a zarazem zwiększają jego funkcjonalność. To w szczególności dotyczy kapryśnej pogody, gdzie ważną rolę odgrywa parasolka, bandana czy apaszka na głowę lub szyję.

Oprócz tego znajdziesz u nas szereg innych dodatków w postaci toreb, plecaków, bransoletek, naszyjników, ozdobnego kołnierzyka czy ciepłych kapci do chodzenia po domu.

Funkcjonalne torebki, plecaki i worki dla dzieci

Przygotuj dla swojego dziecka praktyczną torbę, plecak lub worek, który będzie móc zabrać ze sobą do szkoły, na wycieczkę, podróż, zajęcia sportowe i wielu innych miejsc. Własna torba do przechowywania przedmiotów pozwoli mieć pod ręką najpotrzebniejsze dla siebie rzeczy i tym samym odciążyć rodziców na wakacyjnym wyjeździe. Oprócz tego to rodzaj ozdobnego dodatku uzupełniającego dziecięcą stylizację.

Warto zaznaczyć, że dzieci bardzo chętnie noszą torby, plecaki i worki, gdyż w ten sposób mogą naśladować dorosłe osoby, przez co czują się znacznie poważniej. W naszym sklepie zebraliśmy wiele kolorowych modeli toreb dziecięcych wykonanych z trwałych i lekkich materiałów, dzięki czemu nie okazują się zbyt ciężkie czy nieprzyjemne do noszenia na co dzień.

Po co dziecku naszyjnik lub bransoletka z bursztynu?

Dzieci, a szczególnie dziewczynki lubią się stroić. W konsekwencji często pożyczają biżuterię od mamy i ubierają ją podczas zabawy. Wobec tego pragniemy przedstawić Państwu naszyjniki i bransoletki dziecięce, które będą ładnie wyglądać i nie będzie nam szkoda, gdy się przez przypadek zepsują.

W katalogu znajdziesz między innymi biżuterię z certyfikowanego bursztynu bałtyckiego i innymi naturalnymi kamieniami wykazującymi pozytywne właściwości zdrowotne. Obecnie uważa się, że bursztyn pod wpływem ciepła ciała uwalnia olejki, które wspomagają łagodzić dyskomfort i dolegliwości bólowe związane z ząbkowaniem. Stąd też poleca się je zakładać niemowlęciu w tym okresie.