Obniżona cena!
Królik grzechotka Bashful Różowy Jellycat

Królik Grzechotka Bashful Różowy 18cm Jellycat

44,25 zł brutto.

-25%

59,00 zł

Nowy produkt

Urocza, pluszowa i miękka grzechotka królik w różowym kolorze. Przeznaczona jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 18 cm. Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego ulubionego przyjaciela.

Urocza, pluszowa i miękka grzechotka królik w różowym kolorze. Przeznaczona jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. 

Wielkość: 18 cm. 

Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego ulubionego przyjaciela.

Marka JellyCat powstała w 1999 roku w Londynie. Jest ona jedną z wiodących na świecie firm zajmujących się produkcją luksusowo miękkich zabawek i przytulanek. Wszystkie zwierzęta są zaprojektowane w Anglii i dystrybuowane na całym świecie. JellyCat ma pasję do projektowania. Stale stara się korzystać z najbardziej interesujących i charakterystycznych materiałów.

Bezpieczeństwo i użytkowanie:

  • Spełnia Europejski Standard Bezpieczeństwa dla zabawek: EN71 części 1, 2 i 3, dla wszystkich grup wiekowych. 
  • Odpowiednie od urodzenia. 
  • Wykonana z 100% poliestru. 
  • Prać tylko ręcznie; nie suszyć w suszarce, nie czyścić chemicznie i nie prasować. Nie zaleca się prania w pralce.
  • Po zakupie zapoznaj się z treścią metki przyszytej do produktu. 
MateriałPoliester

Produkty powiązane