Wyd. Dwie Siostry

D.E.S.I.G.N. Domowy Elementarz Sprzętów i Gratów Niecodziennych Dwie Siostry

49,90 zł
Brutto

Nowatorska książka dla dzieci o najbardziej wszechobecnej i najbardziej niedocenianej ze sztuk – designie.

D.E.S.I.G.N. to historia wzornictwa w pigułce: pasjonujący przegląd 69 najciekawszych domowych przedmiotów z ostatnich 150 lat – od tych klasycznych po te najbardziej zwariowane: łóżko w kształcie ringu bokserskiego, pobazgrany żyrandol czy lustro kościotrup. Większość z nich to ikony designu zaprojektowane przez najwybitniejszych projektantów – od Le Corbusiera po Philippea Starcka.

Poprzez lekkie i dowcipne opisy, barwne anegdoty i jeszcze barwniejsze ilustracje D.E.S.I.G.N. bawi, zadziwia i uwrażliwia na estetykę i formę otaczających nas przedmiotów.Książka została przetłumaczona na 13 języków.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Nominacja jury graficznego do nagrody „Książka Roku 2010” Polskiej Sekcji IBBY w kategorii ilustracje do książki.

Wyróżnienie jury dzięcięcego nagrody DONG 2010.

Wyróżnienie dorosłego jury nagrody DONG 2010.

Nominacja do nagrody DOBRE STRONY 2011.

Nominacja do nagrody Najlepsza Książka Dziecięca „Przecinek i Kropka” 2010.

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Perełki na Rączkę Bransoletka Kolorowa 0+ Grimm's ORGANICZNY KREM DO RĄK TGC202 yuzu TANGENT GC Krem do rąk TGC202 YUZU TANGENT GC ORGANICZNY KREM DO RĄK TGC206 tulip TANGENT GC Krem do rąk TGC206 TULIP TANGENT GC ORGANICZNY KREM DO RĄK TGC206 tulip TANGENT GC Krem do rąk TGC205 FIR TANGENT GC
Dostępność
Cena
69,00 zł
69,00 zł -25% 51,75 zł
69,00 zł -25% 51,75 zł
69,00 zł -25% 51,75 zł
Opis

Drewniane korale Grimm's to doskonała zabawka dla najmłodszych. Intensywne tęczowe kolory przyciągają i skupiają dziecięcy wzrok. Precyzyjnie wykończone kulki są gładkie, aksamitne w dotyku. Maluszki z upodobaniem będą na nie patrzeć, dotykać, wąchać, a nawet smakować. Korale Grimm's zapraszają do głaskania, pocierania, ściskania i turlania. Zapewniają tym samym genialny trening dla dziecięcych dłoni, które będą mogły ćwiczyć manipulowanie zabawką, różne sposoby jej trzymania, przekładania czy chwyt pęsetkowy. Podejmą też próby zakładania i zdejmowania korali.

TGC202 yuzu to perfumowany, organiczny krem do rąk - wykonany z czystych roślinnych lipidów. Yuzu to cytrusowy zapach, który zasługuje na swoje samodzielne perfumy. Być może najlepiej opisuje się go jako cytrusowy zapach o mineralnych odcieniach; delikatna mieszanka mandarynki i grejpfruta. Nie jest intensywny jak większość owocowych zapachów, ale znacznie bardziej subtelny.

Tulip TGC206 to perfumowany organiczny krem do rąk - wykonany z czystych roślinnych lipidów. Krem pachnie bukietem świeżo zebranych tulipanów: wciąż chłodny z zewnątrz, z zamkniętymi płatkami i łodygami skropionymi rosą, które wydają lekki piszczący dźwięk podczas trzymania. 

Fir TGC205 to perfumowany organiczny krem do rąk - wykonany z czystych roślinnych lipidów. Krem pachnie lasem. Jodła syberyjska, wywodząca się z tajgi na wschód od Wołgi, pachnie zniewalającym miejscem, w którym się znajduje. Igły wciśnięte pomiędzy palce uwalniają balsamiczny, drewniany aromat, a także dźwięczną górną nutę z ostrym, ulotnym wspomnieniem.

Brak cech do porównania