CHRISTMAS

Nie masz pojęcia, co kupić dla świeżo upieczonych rodziców czy małego dziecka? Nasz prezentownik przychodzi z pomocą! Zebraliśmy tutaj same najlepsze pomysły na prezent, który bez wątpienia przyda się niemowlęciu i rodzicom. Oferujemy różnego rodzaju układanki, puzzle, kolorowanki, gry, książki, artykuły plastyczne, zabawki montessori, przytulanki czy piękne tekstylia i ubrania z naturalnych materiałów jak bawełna organiczna i wełna merono.


Zainspiruj się prezentami dla dzieci w różnym wieku

Już nie od dziś prezenty tworzą liczne problemy z wyborem produktów, które będą trafione w gust osób dorosłych, jak i samych dzieci. Kupowanie artykułów dla niemowląt jest jeszcze trudniejsze, ponieważ nie mamy pewności, co takiego im się spodoba i jakie będą w 100% bezpieczne do użycia.

W związku z tym przygotowaliśmy specjalny prezentownik, który podzieliliśmy na konkretne kategorie (dziecko 6 M+, dziecko 1 Y+, dziecko 3 Y+, dziecko 5 Y+, gotowe zestawy, kartki/pakowanie, kobieta, mężczyzna, niemowlę i ozdoby świąteczne), dzięki czemu każdy znacznie szybciej znajdzie idealny prezent na różne okazję.

Idealny prezent dla malucha na dowolną okazję

Tak naprawdę dla noworodków dobrym pomysłem na prezent będzie przedmiot, który wpisuje się w ramy wyprawki. W ten sposób można istotnie wspomóc rodziców takim zakupem, gdyż kompletowanie wszystkich produktów z listy nie jest tanie. Dlatego też zachęcamy do zakupów tekstyliów, ubranek, gryzaków, smoczków, dekoracji do pokoju dziecięcego, butelek do karmienia czy różnych zabawek, wspierających rozwój dziecka.

Najpopularniejsze prezenty na bazie potrzeb niemowląt i dzieci

W szczególności polecamy skupić się na zakupie zabawek sensorycznych i aktywizujących, takich jak pierścień, piłki, układanki, instrumenty muzyczne, maty do zabawy, artykuły plastyczne, klocki, jeździki i wiele innych. Mają one bowiem stymulować rozwój fizyczny, motoryczny i poznawczy niemowlęcia. 

W rezultacie rodzice z pewnością wykorzystają je w wychowaniu dziecka, nawet jeśli nie trafisz w jego aktualne możliwości. Po kilku miesiącach dziecko podrośnie i rodzic będzie mógł podać mu dany prezent do rąk własnych.