New

Butelka Termiczna Bidon Day Off Tumbler Pink 500ml KINTO

Trwała i stylowa butelka termiczna marki KINTO, która będzie Ci towarzyszyć każdego dnia.

Utrzymuje napoje gorące i zimne przez 6 godzin (gorące powyżej 69°C / 156°F, zimne poniżej 7°C / 46°F). Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy podgrzać lub schłodzić kubek, napełniając go odrobiną gorącej/zimnej wody na 1-2 minuty.

POJEMNOŚĆ: 500 ml

205,00 

Na stanie

Dodaj do listy życzeń

PSST… pamiętaj aby wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie czyli 4 pełne TUMBLERy.

MATERIAŁ:
18-8 Stal nierdzewna, polipropylen, silikon
Bez BPA

φ74 x wys. 226 mm / 500 ml

Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ produkt może się rozszerzać i pękać. Można go używać z produktami mlecznymi, sokami owocowymi i napojami sportowymi, ale nie zalecamy pozostawiania napoju w środku zbyt długo, ponieważ może się zepsuć lub spowodować rdzewienie kubka.

Natychmiast umyć i dobrze wysuszyć po użyciu, a następnie przechowywać z dala od innych metali, aby zapobiec rdzewieniu. Myć ostrożnie. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani wełny stalowej. Nie używaj wybielacza chlorowego, ponieważ może powodować rdzę. Gdy wewnątrz kubka pojawią się plamy rdzy, dodaj ciepłą wodę i kwasek cytrynowy w proporcji 10:1, po 2-3 godzinach umyj miękką gąbką i dobrze spłucz.

To jest szklanka do napojów. Nie używać w kuchence mikrofalowej, piekarniku ani zmywarce. Nie umieszczaj w pobliżu otwartego ognia. Nie wkładaj do wrzącej wody. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Nie upuszczaj ani nie narażaj produktu na silne uderzenia, ponieważ może to spowodować pęknięcie lub wyciek. Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ mogą się rozszerzać i powodować pękanie. Uważaj, aby nie wlać zbyt dużej ilości napoju, ponieważ podczas zamykania może się wylać. Zamknij pokrywę i szczelnie zamknij, aby zapobiec rozlaniu lub wyciekom podczas przenoszenia. Zamocuj prawidłowo silikonowe pierścienie. Trzymaj produkt w pozycji pionowej, aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu lub wyciekowi. Upewnij się, że zakrętka jest szczelnie zamknięta podczas otwierania pokrywy. Zachowaj ostrożność podczas picia gorącego napoju. Nawet jeśli powierzchnia kubka jest chłodna, napój może być nadal gorący. Nie pozostawiaj produktu w wysokiej temperaturze np. w samochodzie.

Marka