BIDON ACTIVE TUMBLER 800ml WHITE KINTO
  KINTO

  Butelka/Bidon ACTIVE TUMBLER 800ml WHITE Kinto

  255,00 zł
  Brutto

  Trwały i stylowy bidon marki KINTO, który sprawdzi się podczas uprawiania sportów i nie tylko!

  Utrzymuje napoje zimne (6 ℃/43 ℉) przez 6 godzin. Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy wstępnie schłodzić kubek, napełniając go odrobiną zimnej wody przez 1-2 minuty.

  POJEMNOŚĆ: 800 ml

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

  PSST... pamiętaj aby wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie czyli ponad 2 pełne TUMBLERy.

  Pojemność: 800 ml

  Materiał: Stal nierdzewna 18-8 (malowanie proszkowe), TPE [Pokrywka, Wylewka] Materiały: Polipropylen, Silikon

  Tolerancja górnej temperatury: 100 ℃/212 ℉ Utrzymuje zimne napoje (6 ℃/43 ℉) przez 6 godzin. Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy wstępnie schłodzić kubek, napełniając go odrobiną zimnej wody przez 1-2 minuty. Bez BPA

  Bidon na zimne napoje. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie używać w zmywarce. Nie umieszczaj w pobliżu otwartego ognia. Nie wkładaj do wrzącej wody. Nie upuszczaj ani nie narażaj produktu na silne uderzenia, ponieważ może to spowodować pęknięcie lub wyciek. Bądź ostrożny z niemowlętami, ponieważ ich psoty mogą spowodować przypadkowe połknięcie lub obrażenia. Nie wkładaj gorących napojów, ponieważ może to spowodować oparzenia. Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ mogą się rozszerzać i powodować pękanie. Uważaj, aby nie wlać zbyt dużej ilości napoju, ponieważ podczas zamykania może się wylać. Zamknij szczelnie pokrywę, aby zapobiec rozlaniu lub wyciekom podczas przenoszenia. Proszę przymocować silikonowe pierścienie tak, aby prawa strona była do góry. Trzymaj produkt w pozycji pionowej, aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu lub wyciekowi.

  Nie potrząsaj ani nie poddaj kubkowi silnych wibracji, ponieważ może to spowodować wyciek z końcówki dziobka z powodu zmian ciśnienia wewnętrznego. Nie pozostawiaj produktu w wysokiej temperaturze np. w samochodzie. Nie wkładaj napojów łatwo psujących się, takich jak mleko. Nie pozostawiaj produktu z napojami w środku na długi czas, ponieważ może to zepsuć lub spowodować rdzewienie kubka. Natychmiast umyć i dobrze wysuszyć po użyciu, a następnie przechowywać z dala od innych metali, aby zapobiec rdzewieniu. Nie pozostawiaj go zamoczonym, ponieważ może rdzewieć lub pękać. Myć ostrożnie. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani wełny stalowej. Nie wyjmować wylewki na siłę. Nie używaj wybielacza chlorowego, ponieważ może powodować rdzę. Gdy wewnątrz kubka pojawią się plamy rdzy, dodaj ciepłą wodę i kwasek cytrynowy w proporcji 10:1, po 2-3 godzinach umyj miękką gąbką i dobrze spłucz.

  Szczegóły produktu

  KINTO

  Szybkie porównanie

  Produkt
  Bluza Smiling Cat Cropped Bobo Choses Bluza Big Flower All Over Bobo Choses Prześcieradło Muślinowe Blueberry Junior 60X120 cm Garbo&Friends Sukienka Baby Pelican Ruffle Bobo Choses
  Dostępność
  Cena
  267,00 zł
  267,00 zł
  265,00 zł -30% 185,50 zł
  267,00 zł -50% 133,50 zł
  Opis

  Ponadczasowa, wygodna bluza marki Bobo Choses wykonana z bawełny organicznej. Ma okrągły dekolt, długie rękawy, obniżone ramiona, prążkowane mankiety oraz dół i luźny krój. Idealna do noszenia przez cały rok! Skład: 100% bawełna organiczna. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z innymi ubraniami Bobo Choses! 

  Kolekcja AW23 - UP IS DOWN

  Ponadczasowa, wygodna bluza marki Bobo Choses wykonana z teksturyzowanej bawełny organicznej. Ma okrągły dekolt, długie rękawy, obniżone ramiona, prążkowane mankiety oraz luźny dół. Idealna do noszenia przez cały rok! Skład: 100% bawełna organiczna. Wyprodukowano w Hiszpanii. Miksuj i łącz z innymi ubraniami Bobo Choses! 

  Kolekcja AW23 - UP IS DOWN

   Prześcieradło Garbo&Friends w przepiękny wzór Blueberry wykonane z lekkiego i przewiewnego muślinu bawełnianego, niebiańsko miękkiego materiału o pięknej fakturze, który z każdym praniem staje się coraz bardziej miękki.

  Wymiary: 60x120x20 cm

  Pięknie komponuje się  z innymi produktami marki Garbo&Friends. 

  Ponadczasowa, wygodna sukienka Bobo Choses wykonana z bawełny organicznej. Posiada okrągły dekolt, zapięcie na guziki na plecach oraz odcięcie w talii i marszczone detale. Krój evasé. Wyprodukowano w Hiszpanii. Skład: 100% bawełna organiczna. Miksuj i łącz z pozostałymi produktami Bobo Choses! 

  Kolekcja SS23 - LIVING IN A SHELL.

  Materiał
  BawełnaBawełnaBawełnaBawełna