15%

Butelka/Bidon ACTIVE TUMBLER 600ml BLACK Kinto

Trwały i stylowy bidon marki KINTO, który sprawdzi się podczas uprawiania sportów i nie tylko!

Utrzymuje napoje zimne (6 ℃/43 ℉) przez 6 godzin. Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy wstępnie schłodzić kubek, napełniając go odrobiną zimnej wody przez 1-2 minuty.

POJEMNOŚĆ: 600 ml

194,65  229,00 

Poprzednia najniższa cena: 194,65 .

Na stanie

Dodaj do listy życzeń
Kod produktu6531 Kategorie, , , , , ,

PSST… pamiętaj aby wypijać przynajmniej 2 litry wody dziennie czyli ponad 3 pełne TUMBLERy.

Pojemność: 600 ml/20 uncji

Materiał: Stal nierdzewna 18-8 (malowanie proszkowe), TPE [Pokrywka, Wylewka] Materiały: Polipropylen, Silikon

Tolerancja górnej temperatury: 100 ℃/212 ℉ Utrzymuje zimne napoje (6 ℃/43 ℉) przez 6 godzin. Aby uzyskać maksymalną wydajność izolacji, przed użyciem należy wstępnie schłodzić kubek, napełniając go odrobiną zimnej wody przez 1-2 minuty. Bez BPA

Bidon na zimne napoje. Nie używać w kuchence mikrofalowej. Nie używać w zmywarce. Nie umieszczaj w pobliżu otwartego ognia. Nie wkładaj do wrzącej wody. Nie upuszczaj ani nie narażaj produktu na silne uderzenia, ponieważ może to spowodować pęknięcie lub wyciek. Bądź ostrożny z niemowlętami, ponieważ ich psoty mogą spowodować przypadkowe połknięcie lub obrażenia. Nie wkładaj gorących napojów, ponieważ może to spowodować oparzenia. Nie wkładaj suchego lodu ani napojów gazowanych, ponieważ mogą się rozszerzać i powodować pękanie. Uważaj, aby nie wlać zbyt dużej ilości napoju, ponieważ podczas zamykania może się wylać. Zamknij szczelnie pokrywę, aby zapobiec rozlaniu lub wyciekom podczas przenoszenia. Proszę przymocować silikonowe pierścienie tak, aby prawa strona była do góry. Trzymaj produkt w pozycji pionowej, aby zapobiec przypadkowemu rozlaniu lub wyciekowi.

Nie potrząsaj ani nie poddaj kubkowi silnych wibracji, ponieważ może to spowodować wyciek z końcówki dziobka z powodu zmian ciśnienia wewnętrznego. Nie pozostawiaj produktu w wysokiej temperaturze np. w samochodzie. Nie wkładaj napojów łatwo psujących się, takich jak mleko. Nie pozostawiaj produktu z napojami w środku na długi czas, ponieważ może to zepsuć lub spowodować rdzewienie kubka. Natychmiast umyć i dobrze wysuszyć po użyciu, a następnie przechowywać z dala od innych metali, aby zapobiec rdzewieniu. Nie pozostawiaj go zamoczonym, ponieważ może rdzewieć lub pękać. Myć ostrożnie. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani wełny stalowej. Nie wyjmować wylewki na siłę. Nie używaj wybielacza chlorowego, ponieważ może powodować rdzę. Gdy wewnątrz kubka pojawią się plamy rdzy, dodaj ciepłą wodę i kwasek cytrynowy w proporcji 10:1, po 2-3 godzinach umyj miękką gąbką i dobrze spłucz.

Marka