BONETKI

Bonetki to najpopularniejsze czapki dziecięce, które skradły serca rodziców wyjątkowo miękkim materiałem, wygodnym krojem i co najważniejsze skuteczną ochroną główki maluszka przed zimnem oraz promieniami słonecznymi. Dziś można je spotkać w wielu różnych fasonach, dzięki czemu w zależności od potrzeby mogą być cieńsze, grubsze, posiadać daszek, falbankę i inne ozdoby, dodające dziecku uroku. Sprawdź sam, jakie modele mamy Państwu do zaoferowania.


Bonetki dziecięce co to takiego?

Bonetka to wiązana czapka dla najmłodszych dzieci o uroczym fasonie, który odsłania czoło i jednocześnie posiada pełny tył. Wykonana jest z delikatnych tkanin zapewniających przewiewność, wygodę i komfort noszenia, a także idealnie przylega do główki zapobiegając jej zsunięciu się. Bonetki dostępne są w wielu różnych wydaniach z dodatkowymi dekoracyjnymi elementami, takimi jak falbanka, zabawne uszy, daszek czy ciekawie wszyty wzór.

Zalety stosowania czapki typu bonetki

Bonetki jako nakrycie głowy doskonale spisują się w wiosnę, lato i jesień. To właśnie one skutecznie chronią niemowlęta przed chłodem i promieniami słonecznymi podczas spacerów oraz ozdabiają strój na uroczyste okazje, w tym chrzciny.

Niezaprzeczalną zaletą czapki typu bonetka jest jej krój, który szczelnie zakrywa uszy i tył głowy. W dodatku posiada z przodu staranne wycięcie, dzięki czemu czapka nie opada na oczy, zmniejszając kąt widzenia noworodka. Poza tym, uszyte są z naturalnych materiałów gwarantujących właściwy obieg powietrza, nie gryzą ani nie wywołują alergii i podrażnień skóry u niemowląt.

Bonetka czyli idealne nakrycie głowy niemowlęcia

Czapki bonetki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o noworodkach, niemowlętach i kilkuletnich dzieciach. Co więcej ich prosty wygląd pozwala dopasować je niezależnie do płci naszego dziecka. Obecnie można je znaleźć w wielu kolorach i wzorach, więc wybór nie stanowi żadnego problemu.

Polecamy wybrać pastelowe lub stonowane odcienie, które będą pasować zarówno dla dziewczynki, jak i chłopca. Oprócz tego wybraną bonetkę bez ubaw użyjemy ponownie dla drugiego dziecka, gdyż cechuje ją ponadczasowy charakter i niesamowita funkcjonalność.