BODY

Body to najpopularniejsze ubranko dla maluszka, gdyż świetnie podtrzymuje pieluszkę, jest wygodne i umożliwia zakładać na nie inne ciuszki np. spodenki. Z tej racji każdy rodzic powinien kupić przynajmniej parę modeli tego rodzaju outfitu, by dziecko mogło nosić je na zmianę. W naszym sklepie znajdziesz body w unikalnej stylistyce z rękawami, bez rękawów i popularnej formie kimona. Przejrzyj nasz katalog i wybierz model, który skradnie Twoje serce.


Nie zapomnij o body przy kompletowaniu wyprawki dla noworodka

Body to praktyczne jednoczęściowe ubranko dla niemowlaka, które zastępuje zwykłe koszulki, bluzki i T-shirty. Jego jednoczęściowy fason sprawia, że nie podwija się przy ruchach i nie wychodzi ze spodni, legginsów lub rajstop. To duży atut tego rozwiązania, ponieważ rodzice nie muszą się martwić o przewianie okolicy pleców.

Ponadto mogą stanowić niezależny element stroju, piżamę czy pierwszą warstwę ocieplenia, gdy chcemy ubrać niemowlę na cebulkę w okresie przejściowym. Nie zapominajmy o tym, że ich zapięcie w kroku gwarantuje łatwą wymianę pieluchy, bez konieczności ściągania całego stroju. Z tego też powodu, body niemowlęce powinno znaleźć się na każdej liście wyprawki.

Jak wybrać body niemowlęce?

Przeglądając ofertę sklepów pamiętaj o kilku ważnych kwestiach związanych z zakupem body dla niemowląt. Jedną z nich jest sposób zapinania, gdyż to właśnie on decyduje o łatwości zakładania, zdejmowania i odpinania stroju podczas wymiany pieluchy. Dla przykładu dobrze sprawdzają się body zapinane na napy, bowiem nie podrażnią wrażliwej skóry i efektywnie zapobiegają przypadkowemu rozpięciu się.

Drugą rzeczą, na którą warto zwróć uwagę to materiał wykonania body. Najlepiej, aby ubranie było wykonane z hipoalergicznej bawełny bez żadnych domieszek. Dlaczego? Dlatego, że bawełniana tkanina wyróżnia się niezwykłą wytrzymałością, miękkością i przewiewnością. Obecnie używa się ją do produkcji wielu innych dziecięcych ubrań.

Dostępne rodzaje body dla niemowląt w sklepie

W naszym sklepie znajdziesz aż 3 różne rodzaje body dla niemowląt - bez rękawów, z rękawami i kimona. Pierwszy rodzaj jest idealny do noszenia letnią porą, drugi skuteczniej chroni przed zimnem zakrywając ręce, a trzeci doceniono ze względu na łatwość ubierania i wygodę noszenia. Co więcej różnią się one między sobą fasonami, kolorami i wzorami, dzięki czemu każdy może wybrać model, który będzie odpowiadał nie tylko na potrzeby dziecka, ale też sam gust rodziców.