BEANIES

Tylko u nas znajdziesz czapki dziecięce w nowoczesnej odsłonie - beanies. Zebraliśmy tutaj kolorowe modele wykonane z wysokiej jakości wełny, bambusa i bawełny, która nie podrażni delikatnej skóry głowy maluszka. Charakteryzują się luźniejszym krojem, który dopasowuje się do kształtu główki i jednocześnie lekko odstaje od jej czubka. Co więcej mogą byś gładkie lub posiadać oryginalne napisy i wzory. Sprawdź, jakie modele czapek beanies przygotowaliśmy dla Państwa pociech.


Beanies co to takiego?

Beanies to klasyczne czapki bez daszka z dzianiny, które nosi w jesienno-zimowych stylizacjach. Dzianinowa tkanina dobrze zatrzymuje ciepło i chroni uszy wrażliwe na wiatr. Poza tym, czapki beanies są niezwykle wygodne, uniwersalne a przy tym poręczne, gdyż można je zabrać ze sobą wszędzie. Zwykle posiadają gładką lub prążkowaną strukturę, bądź ozdobione są dodatkowo pomponami i grubymi splotami, dodającymi całości uroku. Dostępne są dziś zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Jak się nosi czapkę Beanie?

Tak naprawdę czapkę beanie można nosić dowolnie zależnie od tego, jaki efekt chcemy uzyskać. To samo dotyczy dzieci, lecz obecnie najpopularniejszym sposobem noszenia tego nakrycia głowy jest pozostawienie jej delikatnie ściągniętej do tyłu tak, aby jej czubek zwisał pod lekkim kątem. W efekcie odsłania się czoło i przednią część włosów, dzięki czemu mamy lepszy kąt widzenia. Oczywiście to żadna reguła i można ją nosić na wiele sposobów np. podwiniętą czy ponad linią uszu.

Czy warto kupić beanie do okrycia głowy dziecka?

Oczywiście, że tak! Dziecięca czapka typu beanie jest bardzo modna, utrzymuje ciepło, chroni przed wiatrem i jednocześnie oferuje pełną dowolność stylizacji dziecka. Dzięki temu z łatwością dopasujesz czapkę do pozostałych elementów garderoby. Nie można zapomnieć też o tym, że dzianinowe czapki są wysoce elastyczne, przez co doskonale dopasowują się do uszu i nie spadają z głowy. Innym powodem dla którego warto się na nią zdecydować jest to, że jest ponadczasowa ze względu na swój prosty krój.