Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych CZARNA  Nested
NESTED

Szczoteczka do zębów dla dorosłych bambusowa CZARNA Nested

19,00 zł
Brutto

Bambusowa szczoteczka do zębów dla dorosłych.

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo. Dodatkowo, jest naturalnie antybakteryjny, co czyni go doskonałym wyborem dla środowiska i codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Emituje korzystne jony ujemne, które działają antybakteryjnie hamując 
powstawanie bakterii w jamie ustnej.

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień

Bambus jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Rośnie on trzy razy szybciej niż najszybciej rosnące drzewo.
Dodatkowo, jest naturalnie antybakteryjny, co czyni go doskonałym wyborem dla środowiska i codziennej 
pielęgnacji jamy ustnej. Emituje korzystne jony ujemne, które działają antybakteryjnie hamując 
powstawanie bakterii w jamie ustnej.

Jeśli stosujemy się do zaleceń naszych dentystów, powinniśmy wymieniać szczoteczki do zębów przynajmniej raz na trzy miesiące. Oznacza to, że każdego roku wyrzucamy 4 plastikowe szczoteczki do zębów na wysypisko, ponieważ nie są one poddawane recyklingowi. To 40 szczoteczek do zębów na dekadę. Powiedzmy, że średni wiek, w którym żyjemy w Polsce, wynosi 75. To około 300 plastikowych szczoteczek do zębów, a następnie razy 38 milionów. Czujesz mdłości, nie tylko dlatego, że matematyka sprawia Ci ból? 

Opakowanie: 100% biodegradowalna tektura

Włosie BPA FREE

Szczegóły produktu

ne01101

Szybkie porównanie

Produkt
Szczotka do masażu lub mycia twarzy z koziny- delikatna NESTED Szczotka do masażu lub mycia twarzy z koziny- delikatna NESTED Pachnący papier "TRADITION" Papier d'Armenie Pachnący Papier Kadzidło "TRADITION" Papier d'Armenie Pachnący papier "LA ROSE" Papier d'Armenie Pachnący Papier Kadzidło "LA ROSE" Papier d'Armenie Pachnący papier "ARMÉNIE" Papier d'Armenie Pachnący Papier Kadzidło "ARMÉNIE" Papier d'Armenie
Dostępność
Cena
30,00 zł
30,00 zł
30,00 zł
30,00 zł
Opis

W stu procentach naturalna szczoteczka do delikatnego masażu lub mycia twarzy z lekkiej jak puch koziny. 

Niezwykle delikatna podczas mycia twarzy ulubionym mydłem czy żelem. Naturalne włosie jest idealne nawet dla wrażliwej skóry- nie podrażni jej, a dokładnie umyje pory. Naturalny zapach koziny podczas mycia nie jest wadą produktu. 

Stworzona ponad 120 lat temu słynna broszura Papier d'Arménie®. Zawiera odłączalne paski perfumowanego papieru, który nadal jest produkowany w tej samej fabryce w Montrouge, gdzie stosowane są tylko tradycyjne metody produkcji. Jego formuła z 1885 roku pozostaje niezmieniona.

KAŻDA KSIĄŻECZKA ZAWIERA 36 POJEDYNCZYCH LISTKÓW

Legendarną broszurę Papier d'Arménie® zdobi róża, aby powitać nowy zapach chwili. Zachowując dobrze znane nuty orientalne, nowa książeczka ma atrakcyjny różany zapach i oferuje ekskluzywne zapachy podczas spożywania pasków.

KAŻDA KSIĄŻECZKA ZAWIERA 36 POJEDYNCZYCH LISTKÓW

Gdy papier powoli się pali, uwalnia zapachy kadzidła, mirry i wanilii, a także pewne zapachy drzewne, zapach, który został stworzony przez słynnego perfumiarza Francisa Kurkdjiana. Jego cel? Aby odtworzyć ormiańskie zapachy, przerabiając legendarny zapach, nadając mu mistyczną obecność i nutę Orientu.

Rezultatem jest autentyczny zapach gwarantujący prawdziwe doznania sensoryczne.

Brak cech do porównania