NATURALNE PERFUMY GOLDEN NEROLI ABEL ODOR

245,00 zł brutto.

Nowy produkt

Soczysty, kwiatowy zapach -otwiera się harmonijnym połączeniem neroli i herbaty matcha uzupełniony jaśminem Sambac, olejkiem petitgrain, nutą serca opartą na Ylang Ylang oraz bazą drzewa sandałowego.

Z czym będzie Ci się kojarzył? Jest jak początek nowego rozdziału w życiu - ekscytujący i odważny, świeża kawa o poranku, łapanie promieni słońca, pejzaże Vincenta Van Gogh'a, oczy ukochanej osoby...

Wydobyty przy pomocy parowej destylacji z białych kwiatów pomarańczy prawdziwy olejek neroli jest bardzo rzadki w dzisiejszym świecie perfumeryjnym. Nieskazitelny i wyjątkowy, przypominający miód i intensywny, ale nie słodki, to składnik jak żaden inny.

Największe wyzwanie wj kolekcji Abel – Isaac Sinclair przeprowadził setki (może nawet tysiące) prób stworzenia idealnej wersji Golden Neroli. Ostateczna wersja została stworzona z bukietu rześkich białych zapachów kwiatowych wzmocnionych świeżym zielonym akcentem herbaty matcha oraz klasyczną bazą z wschodnioindyjskiego drzewa sandałowego. 

Neroli było składnikiem, z którym założycielka marki, Frances, szczególnie chciała pracować. Będąc w ciąży w trakcie powstawania tej kolekcji, czuła, że piękno tego zapachu przyciąga ją w prawie uzależniający sposób.  Po launchu zauważono, że inne ciężarne kobiety reagują na zapach podobnie. Okazuje się, że poza zdrowotnymi i estetycznymi właściwościami, neroli od bardzo dawna było wykorzystywane jako środek łagodzący objawy związane z kobiecymi zmianami hormonalnymi.

Wyjątkowo rzadkie neroli jest destylowane parowo, co sprawia, że jest czyste i intensywne oraz z idealną dozą słodyczy, co czyni je bezsprzecznym bestsellerem.

  • odpowiednie dla wegan
  • w 100% naturalne 
  • zawierają to co najlepsze z nauk przyrodniczych, aby zapewnić zapach długo utrzymujący się na skórze (bez kompromisów)
  • 100% spożywczy, organiczny alkohol zbożowy
  • bez zawartości produktów petrochemicznych
  • bez parabenów i ftalanów
  • nie testowane na zwierzętach 

Produkty powiązane