NATURALNE PERFUMY GREEN CEDAR ABEL ODOR

245,00 zł brutto.

Nowy produkt

„Zapach marokańskiego drzewa cedrowego z gór Atlas to szaleństwo, jest bardzo specyficzny i aromatyczny, naprawdę przenosi cię do orientalnej Afryki północnej”

W połączeniu z niespodziewanymi nutami naturalnej magnolii, cypriolu, kardamonu i dymnego drzewa gwajakowego daje odurzający i wyraźny zapach.

Często opisywany jako bardzo uzależniający, zapach wyraźny, idealny dla osoby pewnej siebie.

Nazwa zapachu odzwierciedla jego intensywny profil zapachowy, który Green Cedar zawdzięcza swojemu głównemu składnikowi oraz jest ukłonem w stronę dziko rosnącego drzewa cedrowego. Green Cedar łączy w sobie dwa rodzaje drzewa cedrowego; pierwszy to cedr z teksańskich lasów, a drugi to cedr z dzikich marokańskich gór atlasowych. Podwójnie destylowany cedr teksański jest czysty i suchy, co jest rzadko spotykane w zapachu cedrowym. Z kolei marokański cedr jest słodki, intensywny i wykwintny.

„Zapach marokańskiego drzewa cedrowego z gór Atlas to szaleństwo, jest bardzo specyficzny i aromatyczny, naprawdę przenosi cię do orientalnej Afryki północnej” mówi perfumiarz Abel, Isaac Sinclair.

W połączeniu z niespodziewanymi nutami naturalnej magnolii, cypriolu, kardamonu i dymnego drzewa gwajakowego daje odurzający i wyraźny zapach.

Często opisywany jako bardzo uzależniający, najnowszy dodatek kolekcji vita odor to zapach wyraźny, idealny dla osoby pewnej siebie.

  • odpowiednie dla wegan
  • w 100% naturalne składniki
  • to co najlepsze z nauk przyrodniczych, aby zapewnić zapach długo utrzymujący się na skórze (bez kompromisów)
  • 100% spożywczy, organiczny alkohol zbożowy
  • bez zawartości produktów petrochemicznych
  • bez parabenów i ftalanów
  • nie testowane na zwierzętach 

Produkty powiązane