NATURALNE PERFUMY GREY LABDANUM ABEL ODOR

245,00 zł brutto.

Nowy produkt

Zmysłowe połączenie grejpfruta z fiołkiem. Nowoczesny zapach z nutami żywicy kadzidłowca, w którym przenikają się bursztyn z calomerią i ciepłym aromatem paczuli tworząc zupełną, piękną harmonię zapachu.

Z czym będzie Ci się kojarzył? Z wspinaczką po górach, wizytą na wygasłym wulkanie, odwadze, oczekiwaniu na miłość, małym, święcącym punkcie w oddali, który przyciąga Twoją uwagę ...

Nuty dominujące: grejpfrut, gorzka pomarańcza, fiołek

Nuty serca: paczula, szałwia muszkatałowa

Nuty podstawowe: żywica

Kleista żywica pozyskiwana z europejskiego posłonka, czyli labdanum. Kochamy labdanum za jego intensywność, złożoność i niesamowitą trwałość.  Twórca kompozycji zapachowych, Isaac Sinclair, otwarcie nazywa go swoim fetyszem.

Grey Labdanum zakradł się do kolekcji Abel oraz serc, kiedy perfumiarz Isaac i założycielka marki Frances nie mogli oprzeć się jego urokom i w ostatniej chwili zadecydowali, aby poszerzyć kolekcję o ten skalny zapach (czyniąc go jej czwartym filarem).

Intensywność labdanum siłuje się z równie cennymi nutami paczuli, kadzidła i ambry (naturalnie pozyskiwanej z olejku z pąków goździka). W nutach głowy fiołek i gorzka pomarańcza nadają zapachowi świeżości i niespodziewanego zwrotu.

Nie jest więc niespodzianką, że ten punk-rockowy zapach – ciemny, ostry i trochę polaryzujący – doskonale opisujący naszego głównego perfumiarza jest jego faworytem.

  • odpowiednie dla wegan
  • w 100% naturalne składniki
  • to co najlepsze z nauk przyrodniczych, aby zapewnić zapach długo utrzymujący się na skórze (bez kompromisów)
  • 100% spożywczy, organiczny alkohol zbożowy
  • bez zawartości produktów petrochemicznych
  • bez parabenów i ftalanów
  • nie testowane na zwierzętach 

Produkty powiązane