Produkty firmy FRENCH GIRL

na stronie
80,00 zł

Orzeźwiający, organiczny peeling cukrowy do ust z dodatkiem róży i mięty. Zawiera odżywcze masła, aby delikatnie usunąć suche skórki jednocześnie pozostawiając usta jędrne i nawilżone.

53,40 zł 89,00 zł -40%

Organiczny, odświeżająco - nawilżający kwiatowy tonik, który rozjaśni i przygotuje skórę do dalszych rytuałów pielęgnacyjnych.

53,40 zł 89,00 zł -40%

Organiczny, odświeżająco - nawilżający kwiatowy tonik, który rozjaśni i przygotuje skórę do dalszych rytuałów pielęgnacyjnych. Stosuj po oczyszczeniu twarzy i przed każdym zastosowaniem kremu lub olejku. 

131,40 zł 219,00 zł -40%

Organiczne, botaniczne serum do twarzy, które łączy w sobie kombinację ponad 20 silnych olejków roślinnych i kwiatowych w celu naprawy, wzmocnienia i ożywienia skóry. Idealne do stosowania przez cały rok, a szczególnie w okresie jesienno-zimowy.

105,00 zł 175,00 zł -40%

Delikatna, pobudzająca młodość mieszanka olejków eterycznych skomponowana tak by złagodzić stany zapalne pod oczami i wyeliminować drobne linie.

57,00 zł 95,00 zł -40%

Organiczny olejek do cery podatnej na wypryski. Mieszanka olejków botanicznych o wysokiej zawartości kwasu linolowego pomaga szybko uporać się z nieprzyjaciółmi i zapobiega ich nawrotom.

80,00 zł

Teksturyzujący spray z solami i odżywczymi olejkami eterycznymi, który pozostawia włosy miękkie w dotyku i nadaje im plażowy, luźny wygląd. Dostępny w 2 wariantach zapachowych: Jasmin i Rose.

80,00 zł

Teksturyzujący spray z solami i odżywczymi olejkami eterycznymi, który pozostawia włosy miękkie w dotyku i nadaje im plażowy, luźny wygląd. Dostępny w 2 wariantach zapachowych: Jasmin i Rose.

57,00 zł 95,00 zł -40%

Bogata, organiczna mieszanka dynamicznych ekstraktów i olejków eterycznych skomponowana  w celu poprawy i utrzymania zdrowia paznokci i skórek.

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. AMBRE ROSE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - ciepły, różowo-cielisty

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. CERISE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - neutralny średni czerwony 

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. ROSE NOIRE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - czarna wiśniowa czerwień z lśniącym wykończeniem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - brzoskwiniowy róż z perłowym połyskiem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - ciepła koralowa czerwień z miedzianym połyskiem.

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. VIOLETTE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL -jagodowa czerwień ze złotym połyskiem

Pokaż 1 - 15 z 20 przedmiotów