Produkty firmy AŻ Studio

AŻ studio to szczecińska rodzinna firma, której misją jest „OCALIĆ WSPOMNIENIA OD ZAPOMNIENIA”. Oferuje i wykonuje trwałe i dobrze zaprojektowane rzeczy, które powinny być normą, a nie luksusem.

195,00 zł

„Ocalić wspomnienia od zapomnienia”. AŻ book Babcia to książka do zapisywania wspomnień Waszych Babć, od ich dzieciństwa do chwili obecnej. Jest to świetny prezent od wnucząt dla dziadków, a potem od dziadków dla wnucząt.

195,00 zł

Małe dzieci są czarujące, wspaniałe i niepowtarzalne. AŻ book Baby to doskonała pamiątka dla każdego malucha i jego rodziców. To idealny sposób na udokumentowanie wszystkiego, co wydarzy się w życiu małego człowieka – od urodzenia do jego pierwszych dni w szkole. Wspaniały pomysł na prezent!

195,00 zł

„Ocalić wspomnienia od zapomnienia”. AŻ book Dziadek to książka do zapisywania wspomnień Waszych Babć, od ich dzieciństwa do chwili obecnej. Jest to świetny prezent od wnucząt dla dziadków, a potem od dziadków dla wnucząt.

135,00 zł

Miękki i przyjemny w dotyku, wykonany z ekologicznej przędzy bambusowej. Szybko zyska sympatię dziecka, zapewniając mu ochronę przed chłodem i tworząc przytulną atmosferę, w sam raz na popołudniową drzemkę. Skład: 100% przędza bambusowa. Wymiary: 70×90 cm. Kolor: grafitowy. 

135,00 zł

Miękki i przyjemny w dotyku, wykonany z bawełny ekologicznej. Szybko zyska sympatię dziecka, zapewniając mu ochronę przed chłodem i tworząc przytulną atmosferę, w sam raz na popołudniową drzemkę. Skład: 100% bawełna ekologiczna. Wymiary: 70×90 cm. Kolor: musztardowy. 

135,00 zł

Miękki i przyjemny w dotyku, wykonany z bawełny ekologicznej. Szybko zyska sympatię dziecka, zapewniając mu ochronę przed chłodem i tworząc przytulną atmosferę, w sam raz na popołudniową drzemkę. Skład: 100% bawełna ekologiczna. Wymiary: 70×90 cm. Kolor: szary. 

Pokaż 1 - 6 z 6 przedmiotów