AKCESORIA

Zimowe akcesoria odgrywają bardzo ważną rolę, gdy za oknem panuje zima. To właśnie one pozwalają nam komfortowo wykonywać codzienne czynności w chłodne dni np. jeździć na rowerze przy użyciu specjalnego pokrowca z owczej skóry na siodełko. Stale poszerzamy naszą ofertę akcesoriów o nowe produkty, dzięki czemu można odpowiednio zaplanować rodzinny wypad z dziećmi. Sprawdź, jakie jeszcze akcesoria na zimę mogą się przydać Tobie lub Twojemu dziecku.


Na jakie akcesoria z wełny warto zwrócić uwagę?

Zimą nadchodzi czas na ciepłe akcesoria wykonane z najwyższej jakości materiałów, a szczególnie czystej wełny. Oprócz czapek, szalików i rękawiczek powinno się pomyśleć o dodatkowych akcesoriach ułatwiających wykonywanie codziennych czynności, takich jak spacer, bieganie, jazda na rowerze, zabawa czy zwykła drzemka.

Warto zaznaczyć, że utrzymywanie ciepła przy ciele pomaga zmniejszyć dolegliwości bólowe, dotykające dzieci i osoby dorosłe. Dlatego też wyjątkowym akcesorium jest termofor i powinien znaleźć się w każdym domu. Można go wykorzystać na wiele sposobów w zimę, a mianowicie służy do podgrzania zimnych łóżek, niweluje nieprzyjemne uczucie zimnych stóp oraz zmniejsza napięcie, skurcze brzucha i ból mięśni.

Do czego przydaje się pokrowiec na termofor?

Termofory najprościej mówiąc zapewniają ciepły okład do bolącej partii ciała, bądź do podgrzania dowolnej chłodnej powierzchni. Jednakże ich gumowe tworzywo po wypełnieniu wrzątkiem jest zbyt gorące, przez co może podrażnić skórę. Z tego powodu przyjęło się stosowanie pokrowców, które umożliwiają od razu przyłożyć termofor do ciała.

Co więcej, taki pokrowiec przynosi ze sobą wiele innych korzyści - zapobiega poplamieniu użytkownika, chroni gumową konstrukcję przed uszkodzeniem, a co ważniejsze dostarcza znacznie przyjemniejszej w dotyku powierzchni. Wobec tego polecamy Ci wybrać wełniany pokrowiec o niezwykłej miękkości, dzięki czemu dziecko będzie chętnie się do niego przytulać.

Dlaczego warto wybrać produkty wykonane z wełny?

Wełniane akcesoria charakteryzują się miękką i przyjemną strukturą, która jest odporna na gromadzenie się ładunków elektrostatycznych. Jednak to nie wszystko, bowiem wełna zasłużyła na swoją popularność ze względu na swoje wyjątkowe właściwości termoregulacji, odprowadzania wilgoci, antybakteryjności, ochrony przed promieniowaniem UV, lekkości i wielu innych zalet, które spisują się nie tylko zimą, ale także letnią porą.