DOŁY

Przygotowując dziecko na zimę sprawdź, czy nie wyrósł ze starych spodni lub legginsów. Bardzo często okazuje się, że ubrania po roku są już nie dobre, dlatego też oferujemy dostępną od ręki odzież dolną dla dziewczynek i chłopców, dzięki której znajdziesz nowe modele dla swojego dziecka. Co więcej nie musisz martwić się, że Twoje dziecko zmarznie zimą, gdyż nasze spodnie i legginsy wykonane są z wysokiej jakości wełny merino, posiadającej wyjątkowe właściwości termoregulacyjne. Mianowicie w chłodne dni będą rewelacyjnie grzać, natomiast wiosną i latem zaczną zachowywać optymalną temperaturę.


Wełniana odzież dziecięca na zimę

Jeśli szukasz ubrań dla dziecka na zimę, to dobrze trafiłeś! W naszym katalogu winter time przygotowaliśmy ubrania dziecięce uszyte z wełny merino, która nie gryzie ani nie drapie. Co więcej wełna wykazuje wysokie właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu zimą ogrzeją i zatrzymają ciepło przy ciele.

Zatem znajdziesz tutaj niezbędne elementy górnej i dolnej garderoby, aby skompletować pełny zestaw dla swojego dziecka. Oczywiście nie zabrakło tutaj także ciepłych okryć wierzchnich typu kurtki i kombinezony. Zacznij jednak od spodni i legginsów dziecięcych, aby w pełni zakryć nogi przed mrozem.

Legginsy dziecięce z organicznej wełny merino

Legginsy dziecięce wykonane z wełny merino to znakomite spodnie, sprawdzające się jako osobna warstwa codziennego stroju, bądź też dopełnienie innej pary spodni w przypadku silnych mrozów. Drugie rozwiązanie stanowi doskonały przykład stroju na cebulkę, gdyż najpierw zakłada się dopasowany do skóry model legginsów, by pełnił spodnią warstwę pod spodniami. Legginsy znajdujące się pod spodem są niewidoczne, dzięki czemu zachowujemy estetyczny wygląd i tym samym nie krępują ruchów.

Poza tym, oba wełniane elementy nie pozwolą przegrzać się dziecku, ponieważ wełna przepuszcza powietrze nie kumulując wilgoci. Wobec tego legginsy można nosić razem lub osobno. Wszystko zależy od potrzeb i warunków atmosferycznych. Warto zaznaczyć, że elastyczna struktura legginsów umożliwia wykorzystać je do ćwiczeń fizycznych i wielu innych aktywności.

Funkcjonalne spodnie z termoaktywnej wełny dla dzieci

Z kolei zwykłe spodnie z wełny o prostym, luźnym lub dopasowanym kroju należą do głównej grupy dolnej garderoby, którą łączy się z dowolnymi bluzkami, T-shirtami czy swetrami. W dodatku mogą współpracować z innymi przylegającymi do nóg elementami typu legginsy, rajstopy i podkolanówki, aby zapewnić maksymalny komfort termiczny.

Gwarantujemy, że każde dziecko będzie czuło się niezwykle komfortowo w wełnianych spodniach. Co więcej starają się utrzymać optymalną temperaturę ciała podczas cieplejszych dni, a nie jedynie zimą. Polecamy zakładać je na zabawy na śniegu, bowiem ich włókno pochłania i magazynuje wilgoć we wnętrzu, przy czym nie robi się mokra czy zimna.