GÓRY

W naszej ofercie odzieży górnej znajdziesz różnego rodzaju elementy ubioru, w tym bluzki, sweterki, podkoszulki, body, sukienki i inne. Każdy element jest wykonany z wysokiej jakości wełny, która nie drapie ani nie podrażnia delikatnej skóry maluszka. Co więcej wełniane ubrania posiadają wiele zalet na zimę, a mianowicie charakteryzują się właściwościami termoregulacyjnymi, samoczyszczącymi, antyalergicznymi i antybakteryjnymi. Oprócz tego są wyjątkowo przewiewne i elastyczne.


Dostępne elementy górnej części gareroby dziecięcej?

Z myślą o maksymalnym komforcie termicznym przygotowaliśmy szeroką ofertę ubrań dziecięcych sprawdzających się jesienią i zimą. Wyróżnia je materiał, a mianowicie organiczna wełna merino wykazująca wysokie właściwości cieplne w stosunku do swojej grubości.

W danym katalogu znajdują się podstawowe elementy górnej części garderoby, w tym body, podkoszulki, bluzki i swetry. Wymienione ubrania mogą stanowić bazę większości stylizacji dziecięcych w połączeniu ze spodniami, legginsami czy rajstopami.

Z czego powinna być wykonana górna odzież?

Odświeżając górną część garderoby dziecka na zimę pamiętaj o tym, aby wybrać ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów o właściwościach termoaktywnych. Oprócz tego powinny cechować się dobrą przewiewnością i odprowadzaniem wilgoci. Jednym z materiałów spełniających te kryteria jest z pewnością wełna merino.

Wszystkie bluzki, podkoszulki, swetry i body uszyte z wełny merino zalicza się do niezawodnej grupy ubrań, chroniących przed chłodem. Wełna dostarcza nie tylko komfort termiczny w sezonie zimowym, ale też jest niezwykle miękka, elastyczna, wytrzymała i przyjemna w dotyku. Dzięki temu nie podrażnia wrażliwej skóry dziecka oraz zapobiega przegrzaniu i przepoceniu się podczas długiego noszenia ubrania.

Bluzki, koszulki i body idealne do zabawy na śniegu

W trakcie zabaw na śniegu dzieci są bardzo aktywne fizycznie, przez co szybko pocą się i grzeją w swoich ubraniach. Z kolei przy kontakcie ze śniegiem ich ubrania szybko przemakają i tym samym chłodzą ciało. Stąd też pragniemy polecić Państwu wełniane bluzki, podkoszulki i body, które doskonale spisują się przy tego typu rozrywce.

Górna odzież uszyta z wełny merino posiada wiele zalet, o których już wcześniej wspomnieliśmy, lecz na szczególną uwagę zasługuje jej włókno. Albowiem cienkie włókna szybkoschnące efektywnie pochłaniają duże ilości wilgoci i potu, a następnie odsuwają materiał od skóry. Oznacza to, że poszczególne ubranie nie lepi się nieprzyjemnie do ciała, co często bywało skutkiem wyziębienia organizmu.