Produkty firmy LEOLEO

LeoLeo jest marką stworzoną przez duńską rodzinę dla wszystkich rodzin, otwartych na kreatywną zabawę. Oprócz ambicji tworzenia luksusowych i ponadczasowych projektów dla dzieci i niemowląt filozofia marki polega na tworzeniu ekologicznych zabawek o wysokiej jakości, łączących tradycję z nowoczesnym wzornictwem.

84,00 zł

Ta dwustronna grzechotka ma ogonek i dzwoneczek, który wydaje przyjemny, niski dźwięk przystosowany do wrażliwego słuchu dziecka. Lew ma radosną twarz, a kiedy go obrócisz uśmiecha się jeszcze bardziej. Włosy łaskoczą, a kształt został stworzony tak, aby wzmocnić odruch chwytania i zdolności motoryczne dziecka.

139,00 zł

Przytulanka lew z tkaniny muślinowej. Niesamowicie miękka i stworzona do tulenia. Duże okrągłe łapy są idealne do gryzienia oraz do zabawy. Z takim kumplem Twojemu dziecku będzie spało się jeszcze smaczniej. Przytulanka sprzedawana jest w komplecie z praktycznym, muślinowym woreczkiem - idealny pomysł na prezent!

99,00 zł

Uroczy lew - grzechotka z dzwoneczkiem w środku i szeleszczącymi elementami w uszach. Włosy łaskoczą, a kształt został stworzony tak, aby wzmocnić odruch chwytania i zdolności motoryczne dziecka. Sprzedawany w komplecie z muślinowym woreczkiem - idealny pomysł na prezent!

199,00 zł

Ten biały lew świetnie  pasuje do prostego skandynawskiego stylu, ale pięknie wpisze się też w pokoik wypełniony kolorami. Pozytywka odtwarza słodką i uspokajającą kołysankę Brahmsa. Ukoi, ukołysze i będzie czuwać nad Twoim dzieckiem podczas snu.

215,00 zł

WYSYŁKA OKOŁO 04.06 Miękki, dwuwarstwowy muślinowy otulacz, który jest wystarczająco duży, aby rósł wraz z dzieckiem. Uszyty z bawełny organicznej z certyfikatem GOTS z nadrukiem cyfrowym, który powstał z użyciem nietoksycznego barwnika w standardzie GOTS. Sprawdzi się w roli cienkiego kocyka, a także ręcznika. Nadruk z jednej strony.Wymiary: 80x80 cm.

139,00 zł

Miękka, szeleszcząca książeczka sensoryczna z drewnianymi elementami i akwarelowymi ilustracjami. Stworzona do zabawa i dekoracji, może posłuzyć jako mały ochraniacz do kosza mojżesza na który dziecko może patrzeć. Spokojne ilustracje i haftowane detale dla tekstury. MUST HAVE!

245,00 zł

Składany i przyjazny w podróży dywan do zabawy z kultową akwarelą. Jakość: 100% certyfikowana bawełna organiczna Wymiary: 60 x 87 cm z 7 kieszeniami. Grafika drukowana z jednej strony. Nadruk cyfrowy, który powstał z użyciem nietoksycznego barwnika w standardzie GOTS.

149,00 zł

Miękki piórnik przeznaczony na niemieckie kredki STOCKMAR. Mieści 12 bloczków i 12 sztyftów. Jakość: 100% certyfikowana bawełna organiczna Ten produkt jest certyfikowany zgodnie z Global Organic Textile Standard (GOTS).

Pokaż 1 - 8 z 8 przedmiotów