PODKOSZULKI

Podkoszulki dziecięce to must-have każdej garderoby. Dlaczego? Dlatego, że właśnie one stanowią bazę dla każdego outfitu niezależnie od pory roku. Oprócz tego zapewniają pełen komfort noszenia, odpowiednią przewiewność, nie ograniczają ruchów, mogą być jedną z warstw stroju na cebulkę, a także zastępują T-shirt w lato. Z tej racji zebraliśmy tutaj podkoszulki wykonane z wysokiej jakości naturalnych materiałów, które nie podrażnią skóry maluszka.


Czy podkoszulki są potrzebne dzieciom?

Podkoszulka to cienkie ubranie uszyte z przewiewnych materiałów do noszenia pod innymi elementami garderoby dziecka, w tym bluzkę, bluzę, koszulę, sukienkę czy sweter. W ten sposób dostarczają dodatkową warstwę do ochrony przed zimnem, a nawet niwelują pot podczas cieplejszych dni. Warto zaznaczyć, że podkoszulki wygodnie przylegają do ciała zapobiegając odstawaniu i tym samym marszczeniu pozostałych warstw stroju, co wyglądałoby nieestetycznie.

Co różni podkoszulek od T-shirtu?

W przeciwieństwie do T-shirtów podkoszulki są wykonane z cienkiej tkaniny i mają na celu okryć jedynie tors, przez co nie mają rękawów. Charakteryzuje je także głębokie wcięcie pod szyją i na plecach odsłaniając łopatki, dzięki czemu zapewniają wysoki komfort, wygodę i nie krępują ruchów. Z tej racji znalazły zastosowanie jako strój sportowy, który rewelacyjnie spisuje się podczas wykonywania różnych aktywności fizycznych. Poza tym, podkoszulki posiadają krój litery A, natomiast zwykły T-shirt jak można się domyślić litery T.

Dostępne podkoszulki dla dzieci

Mówiąc o podkoszulkach często mamy na myśli podkoszulek na ramiączkach, który doskonale nadaje się jako warstwa bazowa pod inną bluzkę. Jednakże w naszym sklepie znajdziesz też podkoszulki z długim rękawem idealnie przylegające do skóry, dzięki czemu mogą być noszone pod innymi elementami garderoby, a nawet pełnić rolę bielizny nocnej.

Z myślą o użytkowaniu tego rodzaju podkoszulek dziecięcych przez cały rok zebraliśmy funkcjonalne modele uszyte z organicznej bawełny, wełny i jedwabiu. Polecamy je ze względu na fakt, iż znakomicie pomagają regulować temperaturę ciała.