Jest 12 produktów
149,00 zł

Srebrny naszyjnik, pokryty 24 karatowym złotem, z kamieniem czarnego onyksu. Długość łańcuszka 45cm. Idealny zarówno na co dzień jak i na specjalne okazje. Świetnie komponuje się z inną biżuterią i pasuje niemalże do wszystkiego!

199,20 zł 249,00 zł -20%

Kolczyki wiszące, srebrne, pokryte 24 karatowym złotem w towarzystwie nieregularnych pereł słodkowodnych, z widocznymi okrężnymi żłobieniami. Długość całkowita kolczyków 5cm.

79,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici z turmalinem w towarzystwie srebrnych kuleczek pokrytych 24 karatowym złotem. Każda bransoletka posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację i możliwość zdjęcia bransoletki w dogodnym momencie. Turmaliny chronią przed negatywną energią,poprawiają jakość snu. Uwalniają od zazdrości i wewnętrznych lęków.To...

79,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici, z kamieniami amazonitu w towarzystwie srebrnych kuleczek pokrytych 24 karatowym złotem. Amazonit to kamień nadziei i wiary w lepsze jutro, chroni przed niskimi wibracjami strachu co wspiera pozytywne myślenie Każda bransoletka na nici posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację. Długość bransoleki: 25cm

109,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici z kamieniami turmalinu i granatu oraz perły w towarzystwie srebrnych kuleczek pokrytych 24 karatowym złotem. Turmaliny chronią przed negatywną energią, poprawiają jakość snu. Uwalniają od zazdrości i wewnętrznych lęków. To kamienie przyjaźni i wewnętrznego ukojenia. Każda bransoletka na nici posiada srebrny (złocony) stoper,...

89,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici, z drobnymi perłami słodkowodnymi. W towarzystwie srebrnych kuleczek, pokrytych 24 karatowym złotem. Każda bransoletka posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację i możliwość zdjęcia bransoletki w dogodnym momencie.

79,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici, z białą muszlą i kamieniami opalu. W towarzystwie srebrnych kuleczek, pokrytych 24 karatowym złotem. Każda bransoletka posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację i możliwość zdjęcia bransoletki w dogodnym momencie.

87,20 zł 109,00 zł -20%

Bransoletka na jedwabnej nici, z kamieni kwarcu, rodonitu i czarnego turmalinu, przewlekane kuleczkami ze srebra najwyżej próby, pokrytymi 24 karatowym złotem. Każda bransoletka posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację i możliwość zdjęcia bransoletki w dogodnym momencie.

89,00 zł

Bransoletka na jedwabnej nici, z kamieniem słonecznym i okrągłym turmalinem (w centrum). Oba te kamienie maja właściwości oczyszczające energetycznie i chronią właściciela przez negatywną aurą, koją myśli i wzmacniają koncentrację Każda bransoletka posiada srebrny (złocony) stoper, który zapewnia regulację i możliwość zdjęcia bransoletki w dogodnym momencie.

189,00 zł

Lunula jest słowiańskim symbolem kobiecości. Właścicielka, która nosi na szyi lunulę, otoczona jest opieką i energią Matki Ziemi, która otacza ją opieką i boską przychylnością. Księżycowy symbol odpowiada też rozkwitowi kreatywności, wykorzystaniu swojego potencjału i intuicji, dodaje sił ku realizowaniu swoich marzeń i pragnień.

115,00 zł

Piękny zestaw dwóch pierścionków elastycznych z kamieni mineralnych i złoconych kuleczek srebra. 1. Pierścionek z bursztynowego agatu i pozłacanych kuleczek srebra. 2. Pierścionek z białej muszli i pozłacanych kuleczek srebra

115,00 zł

Zestaw dwóch pierścionków elastycznych. Pierwszy pierścionek wykonany jest z kamieni granatu i kuleczek srebra najwyższej próby, pokrytych 24 karatowym złotem. Drugi pierścionek wykonany jest z białej muszli, drobnych pereł słodkowodnych i złoconych kuleczek srebra.

Pokaż 1 - 12 z 12 przedmiotów