Jest 132 produktów
na stronie
152,15 zł 179,00 zł -15%

Jeśli masz dziecko, które interesuje się samochodami i ciężarówkami z przeszłości, drewniane zabawki Candylab będą strzałem w dziesiątkę! Projekt auta zabawki Lone Sheriff to nastrojowe uosobienie podróży po prerii, podążania po pustynnych torach i obrony porządku w małym miasteczku.

189,00 zł

Zaprojektowany na Brooklynie przez topowych designerów i inżynierów model auta zabawki Pioneer Aspen to przykład doskonałej funkcjonalności i najwyższej jakości. Samochody zabawki Candylab z serii Pioneer charakteryzują się szerokimi gumowymi oponami. Model Aspen dodatkowo posiada magnetyczne przymocowany do dachu auta kajak oraz zapasowe koła. 

55,00 zł

Piękne rozszerzenie kolekcji Candycar marki Candylab w kolorze jagodowym. Samochodzik jest poręczny dla małych rączek ale z dumą mogą go prezentować na półkach nawet dorośli :) Klasyka kultowych amerykańskich samochodów w malutkim wydaniu!

55,00 zł

Piękne rozszerzenie kolekcji Candycar marki Candylab w kolorze bananowym. Samochodzik jest poręczny dla małych rączek ale z dumą mogą go prezentować na półkach nawet dorośli :) Klasyka kultowych amerykańskich samochodów w malutkim wydaniu!

55,00 zł

Mamy tutaj mini medyka, który może pomóc! Ta czerwono-biała karetka z kolekcji Candycar marki Candylab jest pierwsza na miejscu zdarzenia!

55,00 zł

Mamy tutaj mini medyka, który może pomóc! Ta czerwono-biała karetka z kolekcji Candycar marki Candylab jest pierwsza na miejscu zdarzenia!

55,00 zł

Brzoskwiniowo-różowy samochód Dart Wagon od Candylab to słodki dodatek do naszej linii Candycar. W tym kultowym samochodziku wszystko jest po prostu brzoskwiniowe!

75,00 zł

Czy uda Ci się powiedzieć Mule Mississippi szybko 5 razy? Royal Blue Mule Mississippi od Candylab to nie tylko łamacz języka, ale także piękny samochód terenowy, który pomoże nam zwiedzić świat.

85,00 zł

Nie śpij, bo przegapisz nasz szkolny autobus! (AKA COOL Bus.) Ten duży żółty autobus jest gotowy bardzo wcześnie, aby cię odebrać. Wiemy, że w tym roku szkoła wygląda trochę inaczej, a autobus szkolny może Cię nie odebrać z przystanku. Postanowiliśmy więc sprowadzić autobus szkolny pod Twoje drzwi!

85,00 zł

Jeśli kochasz wspaniałe widoki, kaskadowe wodospady i szczyty, od których opada ci szczęka, to Yosemite RV od Candylab jest dla Ciebie idealny. Ten samochód drewniany naprawdę uosabia ducha starej szkoły poszukiwaczy przygód Yosemite.

118,15 zł 139,00 zł -15%

Drewniane auto zabawka Candylab. Stonowana, dyskretna szarość z jasnoczerwonym paskiem. Wilk w owczej skórze, szczęśliwa liczba 77, będzie gwiazdą na wyimaginowanym torze ćwierć mili.

104,25 zł 139,00 zł -25%

Drewniane auto zabawka Candylab. Nazwany na cześć legendarnego drewnianego kierowcy wyścigowego, ten dwukolorowy samochód wyścigowy będzie walczył o wygraną na każdym zakręcie. Nieprawdopodobnie ogromny silnik wymaga dużego wlotu powietrza do maski.

169,00 zł

Drewniane auto zabawka Candylab. Picup posiada otwartą górną przestrzeń, w której dzieci mogą umieścić swoje ulubione akcesoria. Będą one świetnym dodatkiem kolejnej przygody! Ponadto samochód jest wyposażony w magnetyczny hak holowniczy, który pozwala na zaczepienie przyczepy Candylab.

139,00 zł

Drewniane auto zabawka Candylab. Piękna i stanowcza, błyszcząca czarno-biała kolorystyka, złota gwiazda i dwa światła na dachu. Policjanci muszą upewnić się, czy wszystko na torze wyścigowym jest w jak najlepszym porządku. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, muszą mieć najszybszy samochód aby szybko złapać przestępce w pościgu.

126,75 zł 169,00 zł -25%

Drewniane auto zabawka Candylab. W przypadku tego samochodu spróbowaliśmy czegoś nowego: połączenie naszych zwyczajnych proporcji i stylu vintage z futurystyczną kolorystyką. Następnie dodaliśmy więcej pikanterii: pełną osłonę przedniego reflektora, ekstremalny skok zawieszenia i uderzający kolor lakieru. Magnetycznie działa z każdą naszą aluminiową...

Pokaż 31 - 45 z 132 przedmiotów