Produkty firmy Maileg

Maileg to urocze zaprojektowane w Danii zabawki mające zainspirować dzieci do tworzenia magicznych historii i zabawy. Uwielbiane za design, urocze osobowości, materiały najwyższej jakości oraz dopracowane detale. Przedmioty, które chcemy kolekcjonować i cieszyć się nimi wraz z rodziną i przyjaciółmi.

Ponadczasowa jakość – wykonane z miłością i dbałością o każdy detal.
Drobne szczegóły – wyszywane ręcznie oczka, zdobienia i odzież.
Skandynawski design – prosty, estetyczny styl, magia dzieciństwa w każdym domu.

Więcej
na stronie
483,00 zł

Witaj w magicznym cyrku Maileg! Namiot wykonany jest z drewna i bawełny w delikatne, kolorowe wzory. W zestawie znajdują się też trzy postaci cyrkowe - silny mężczyzna, balerina i klaun. Wszystko najlepszej jakości i w klasycznym stylu Maileg. Podaruj w prezencie dziecku i zobacz jego radość.

88,00 zł

Metalowa deska do prasowania w kolorze białym z bawełnianym pokrowcem w kwiatki oraz z żelazkiem w komplecie duńskiej firmy Maileg.

89,00 zł

Metalowa deska do prasowania z bawełnianym pokrowcem w kwiatki oraz z żelazkiem w komplecie duńskiej firmy Maileg.

29,00 zł

Drewniany nocniczek pomalowany na kolor biały z wyciętym serduszkiem dla myszek i królików w rozmiarze MICRO duńskiej firmy Maileg.

29,00 zł

Drewniany nocniczek pomalowany na kolor pudrowy z wyciętym serduszkiem dla myszek i królików w rozmiarze MICRO duńskiej firmy Maileg.

135,00 zł

Urocza gęś z bożonarodzeniowej kolekcji duńskiej marki Maileg. Cudownie miękka i dostojna. Siedzi prezentując swój dzióbek, piękny łuk szyi oraz nóżki. Będzie cudownym prezentem nie tylko dla dzieci. Mimo rozmiaru „small” jest dość duża. Wysokość: 57cm.

89,00 zł

Girlanda GREEN z kolekcji SS2018 - urozmaici każde spotkanie, przyjęcie lub po prostu będzie estetyczną dekoracją pokoju. Składa się z wielu trójkątów, a każdy z nich ozdobiony jest delikatnymi detalami. Girlanda sprzedawana jest w tekturowym pudełku. Długość: 240cm.

89,00 zł

Girlanda ROSE z kolekcji SS2018 - urozmaici każde spotkanie, przyjęcie lub po prostu będzie estetyczną dekoracją pokoju. Składa się z wielu jasnych trójkątów, a każdy z nich ozdobiony jest delikatnymi detalami. Girlanda sprzedawana jest w tekturowym pudełku. Długość: 240cm.

95,00 zł

Girlanda let's party - urozmaici każde spotkanie, przyjęcie lub po prostu będzie estetyczną dekoracją pokoju. Składa się z wielu jasnych trójkątów, a każdy z nich ozdobiony jest delikatnymi detalami. Girlanda sprzedawana jest w uroczym i praktycznym metalowym pudełku. Długość: 250cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj pięknego i uroczego księcia duńskiej marki Maileg gotowego do zabawy. Wykonany z przyjemnego materiału i bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wielkość: 17 cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj piękną i uroczą księżniczkę duńskiej marki Maileg gotową do zabawy. Wykonana z przyjemnego materiału i bezpieczna dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wysokość: 17cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj pięknego i uroczego pirata kapitana duńskiej marki Maileg gotowego do zabawy. Wykonany z przyjemnego materiału i bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wysokość: 17cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj pięknego i uroczego pirata duńskiej marki Maileg gotowego do zabawy. Wykonany z przyjemnego materiału i bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wysokość: 17cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj zabawnego rekina duńskiej marki Maileg gotowego do zabawy. Wykonany z przyjemnego materiału i bezpieczny dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wielkość: 16 cm.

55,00 zł

Szukasz odmiany dla standardowych grzechotek? Odkryj piękną i uroczą syrenkę duńskiej marki Maileg gotową do zabawy. Wykonana z przyjemnego materiału i bezpieczna dla dzieci już od pierwszych chwil życia. Wielkość: 17 cm.

Pokaż 1 - 15 z 100 przedmiotów