NASZ WYBÓR

W kategorii nasz wybór mamy przyjemność zaprezentować produkty, które znakomicie sprawdziły się w przypadku wychowania naszego dziecka. Zawarliśmy tutaj różne puzzle, lalki z miękkim brzuszkiem, torby na zakupy, kosmetyki dla niemowląt i mam, ubrania, buty, zabawki, instrumenty muzyczne, kocyki czy inne potrzebne meble do pokoju. Każdy z nich nie jest wybrany tutaj przypadkowo, lecz po ścisłej selekcji produktów na rynku, którą przeprowadzaliśmy podczas wyprawki dla naszego dziecka.


Co takiego przyda się w opiece nad niemowlakiem?

Aby kompleksowo przygotować się do opieki nad dzieckiem powinieneś przygotować listę zakupów z najważniejszymi produktami. Takimi rzeczami będą na pewno różnego rodzaju ubranka, tekstylia, zabawki, kosmetyki, meble, obuwie i inne akcesoria do karmienia. Z tak przygotowaną listą będziesz mógł zająć się swoim dzieckiem i zadbać o wszystkie jego potrzeby zaraz po wyjściu ze szpitala.

W szczególności polecamy Państwu wybrać takie rzeczy jak:

  • śliniaczek z rękawami,
  • gryzak,
  • szmacianą lalkę,
  • butelkę termiczną,
  • otulacz muślinowy z kapturkiem,
  • mobil,
  • antykolkową butelkę,
  • pierścień aktywizujący,
  • krzesło do siedzenia dla dziecka.

Czym jest pierścień aktywizujący?

Pierścień aktywizujący dla niemowląt to nic innego jak zawieszka do zabawy, składająca się z kilku figur do pobudzania zmysłów niemowlaka. Wykonany jest z bezpiecznych materiałów np. bawełny organicznej, którą można bez obaw lizać i żuć w buzi.

Każda figura może różnić się od siebie ewentualnie funkcją, a mianowicie jedna będzie idealna do żucia jako gryzak, druga wydawać delikatny dźwięk dzwonka, a trzecia posiadać lusterko.

Puzzle jako ulubiona najmłodszych dzieci

W naszym sklepie znajdziesz puzzle przeznaczone do zabawy dla dzieci w wieku 3 lat+. Posiadają one małą liczbę elementów przedstawiających prostą ilustrację, zachowaną w stonowanych odcieniach. Co więcej są wykonane z wytrzymałego kartonu, dzięki czemu tak łatwo nie ulegną zniszczeniu i nie zagrażają bezpieczeństwu dziecka.

Szmaciane lalki czy warto?

Szmaciana lalka to idealny pomysł na pierwszą zabawkę dla niemowląt, gdyż znakomicie pełni rolę przytulanki i jest pozbawiona małych elementów, które mogłoby połknąć. Co więcej jej materiał jest łatwy w utrzymaniu czystości, bowiem pozwala się ją w całości prać. Gwarantujemy, że szmaciana lalka pozostanie jedną z najdłużej służących towarzyszy Twojego dziecka, dzięki któremu nauczy się wrażliwości i troski o drugą osobę.