Jest 48 produktów
na stronie
119,00 zł

Instrument muzyczny, który zachwyci początkujących małych muzyków. Jest zbudowany tak, aby jak najbardziej przypominał prawdziwą gitarę. Pomalowana na piękne kolory, w stylu retro, lekka. Zabawka wydaje również dźwięki :) można wygrać na niej całą gamę. Posiada w zestawie plektron i zapasową "strunę". Ta zabawka-instrument świetnie sprawdzi się dla...

59,00 zł

Gra dla jednej osoby, jednego gracza. Rozgrywana na drewnianej, okrągłej planszy. Klasyczna zabawka na lata, dla małych i dużych dzieci. WIEK: 3+

49,00 zł

W tym uroczym pudełku vintage dziecko znajdzie cały materiał do pomalowania drewnianej żyrafy.  W zestawie znajdują się farby w mini opakowaniach, pędzelek oraz drewniane zwierzątko. Doskonała zabawa rozwijająca zdolności motoryczne i pobudzająca fantazję! 

89,00 zł

Wyścig klocków domina! To świetna zabawa dla Twojego dziecka. 200 kolorowych części do ułożenia. Zabawa wymaga dużo cierpliwości i wytrwałości.

65,00 zł

Prosta gra strategiczna do zabawy dla dzieci w parach. Jest to doskonała zabawa dla dzieci, które dopiero uczą się zasad strategicznych, przewidywania ruchu przeciwnika, ustalania swoich ruchów w kolejnych krokach.

165,00 zł

Zestaw dwóch gier w jednym. W pudełku znajduje się jedna drewniana, składana plansza oraz pionki i kości do gry. To zestaw do rozegrania dwóch gier. W warcaby oraz tryktrak (z ang. backgammon). Drewniane ponadczasowe warcaby, to bardzo dobry wstęp przed nauką gry w szachy. Warto zapoznać dziecko z wartościami, które oby dwie gry przynoszą.

49,00 zł

Pięknie wykonany, drewniany aparat - zabawka. Kiedy maluch będzie patrzył w obiektyw zachwyci się umieszczonym kalejdoskopem. Klasyka w najlepszym wydaniu.

49,00 zł

W tym uroczym pudełku vintage dziecko znajdzie cały materiał do pomalowania drewnianego dinozaura.  W zestawie znajdują się farby w mini opakowaniach, pędzelek oraz drewniane zwierzątko. Doskonała zabawa rozwijająca zdolności motoryczne i pobudzająca fantazję! 

49,00 zł

W tym uroczym pudełku vintage dziecko znajdzie cały materiał do pomalowania drewnianego krokodyla.  W zestawie znajdują się farby w mini opakowaniach, pędzelek oraz drewniane zwierzątko. Doskonała zabawa rozwijająca zdolności motoryczne i pobudzająca fantazję! 

49,00 zł

W tym uroczym pudełku vintage dziecko znajdzie cały materiał do pomalowania drewnianego słonia  W zestawie znajdują się farby w mini opakowaniach, pędzelek oraz drewniane zwierzątko. Doskonała zabawa rozwijająca zdolności motoryczne i pobudzająca fantazję! 

89,00 zł

Uroczy, drewniany zestaw garnków i akcesoriów do zabawy dla dzieci. Gwarantowane godziny spędzone na przyjemnych spotkaniach z przyjaciółmi :) Garnek z przykrywką, rondelek, łyżki i przyprawniki.

119,00 zł

Uroczy, drewniany zestaw talerzy i sztućców do zabawy dla dzieci. Gwarantowane godziny spędzone na przyjemnych spotkaniach z przyjaciółmi :) Nakrycie dla 3 osób: talerzyki, sztućce oraz filiżanki ze spodeczkami. 18 sztuk w zestawie.

89,00 zł

Ta pięknie wykonana drewniana gra sprawdzi cierpliwość dziecka, wzbudzi ducha konkurowania. Zachęci do ćwiczeń ręka - oko. WIEK: 5+

99,00 zł

Kto nie lubi gry w bierki. Drewniane patyczki różnią się między sobą liczbą i kolorem namalowanych na nich pasków. Te oznaczenia definiują wartość poszczególnych bierek – drewnianych patyczków. Gra uczy dzieci koncentracji, cierpliwości i panowania nad ciałem

Pokaż 1 - 15 z 48 przedmiotów