Jest 13 produktów
80,00 zł

Orzeźwiający, organiczny peeling cukrowy do ust z dodatkiem róży i mięty. Zawiera odżywcze masła, aby delikatnie usunąć suche skórki jednocześnie pozostawiając usta jędrne i nawilżone.

131,40 zł 219,00 zł -40%

Organiczne, botaniczne serum do twarzy, które łączy w sobie kombinację ponad 20 silnych olejków roślinnych i kwiatowych w celu naprawy, wzmocnienia i ożywienia skóry. Idealne do stosowania przez cały rok, a szczególnie w okresie jesienno-zimowy.

80,00 zł

Teksturyzujący spray z solami i odżywczymi olejkami eterycznymi, który pozostawia włosy miękkie w dotyku i nadaje im plażowy, luźny wygląd. Dostępny w 2 wariantach zapachowych: Jasmin i Rose.

80,00 zł

Teksturyzujący spray z solami i odżywczymi olejkami eterycznymi, który pozostawia włosy miękkie w dotyku i nadaje im plażowy, luźny wygląd. Dostępny w 2 wariantach zapachowych: Jasmin i Rose.

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. AMBRE ROSE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - ciepły, różowo-cielisty

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. CERISE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - neutralny średni czerwony 

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. ROSE NOIRE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - czarna wiśniowa czerwień z lśniącym wykończeniem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - brzoskwiniowy róż z perłowym połyskiem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - ciepła koralowa czerwień z miedzianym połyskiem.

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. VIOLETTE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL -jagodowa czerwień ze złotym połyskiem

113,40 zł 189,00 zł -40%

Luksusowy, lśniący suchy olejek do ciała, twarzy i włosów nasycony tlenkami mineralnymi, pigmentami i odżywczymi olejkami eterycznymi, które nawilżają skórę i dodają subtelnego blasku.

60,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam do ust. Wzbogacony mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta gładkie i nawilżone. Idealny na co dzień.

102,00 zł 170,00 zł -40%

Organiczny, ożywczy peeling do ciała skomponowany z atlantyckich soli morskich, odżywczych maseł i olejków, które w połączeniu działają złuszczająco, detoksykująco i nawilżająco.

Pokaż 1 - 13 z 13 przedmiotów