Jest 20 produktów
na stronie
79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. AMBRE ROSE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - ciepły, różowo-cielisty

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. CERISE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - neutralny średni czerwony 

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. ROSE NOIRE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL - czarna wiśniowa czerwień z lśniącym wykończeniem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - brzoskwiniowy róż z perłowym połyskiem

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. SONALI - ciepła koralowa czerwień z miedzianym połyskiem.

79,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam i koloryzująca pomadka w jednym. Wzbogacona mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta nawilżone, dodając subtelny kolor, idealny na co dzień. VIOLETTE TO JEDEN Z BESTSELLEROWYCH ODCIENI POMADEK FRENCH GIRL -jagodowa czerwień ze złotym połyskiem

89,00 zł

Organiczny, odświeżająco - nawilżający kwiatowy tonik, który rozjaśni i przygotuje skórę do dalszych rytuałów pielęgnacyjnych. Stosuj po oczyszczeniu twarzy i przed każdym zastosowaniem kremu lub olejku. 

60,00 zł

Lśniący, zmiękczający balsam do ust. Wzbogacony mieszanką organicznych / dziko wytwarzanych czystych olejków roślinnych, masła i wosków pozostawia usta gładkie i nawilżone. Idealny na co dzień.

95,00 zł

Organiczny olejek do cery podatnej na wypryski. Mieszanka olejków botanicznych o wysokiej zawartości kwasu linolowego pomaga szybko uporać się z nieprzyjaciółmi i zapobiega ich nawrotom.

95,00 zł

Bogata, organiczna mieszanka dynamicznych ekstraktów i olejków eterycznych skomponowana  w celu poprawy i utrzymania zdrowia paznokci i skórek.

141,75 zł 189,00 zł -25%

Luksusowy, lśniący suchy olejek do ciała, twarzy i włosów nasycony tlenkami mineralnymi, pigmentami i odżywczymi olejkami eterycznymi, które nawilżają skórę i dodają subtelnego blasku.

136,00 zł 170,00 zł -20%

Organiczny, nawilżający peeling do ciała skomponowany z himalajskich soli morskich, odżywczych maseł i olejków, które w połączeniu działają złuszczająco, detoksykująco i nawilżająco.

136,00 zł 170,00 zł -20%

Organiczny, ożywczy peeling do ciała skomponowany z atlantyckich soli morskich, odżywczych maseł i olejków, które w połączeniu działają złuszczająco, detoksykująco i nawilżająco.

136,00 zł 170,00 zł -20%

Organiczny, nawilżający peeling do ciała skomponowany z himalajskich soli morskich, odżywczych maseł i olejków, które w połączeniu działają złuszczająco, detoksykująco i nawilżająco.

80,00 zł

Orzeźwiający, organiczny peeling cukrowy do ust z dodatkiem róży i mięty. Zawiera odżywcze masła, aby delikatnie usunąć suche skórki jednocześnie pozostawiając usta jędrne i nawilżone.

Pokaż 1 - 15 z 20 przedmiotów