Ręcznie wykonane, drewniane zabawki dla dzieci. Łatwe do przenoszenia podczas podróży.

Jest 3 produktów
82,50 zł 110,00 zł -25%

Zabawka ta została stworzona, aby zachęcić dzieci do korzystania z ich umysłów poprzez twórczą zabawę. Drewniana przeplatanka Aleta pomoże im rozwinąć umiejętności motoryczne i koordynację ręka / oko. Jest to również świetny sposób na ćwiczenie koncentracji i cierpliwości. Zalecane dla dzieci od  2 lat i więcej. 

82,50 zł 110,00 zł -25%

Rybka ANCHOVY została stworzona, aby zachęcić twoje dziecko do tworzenia wzorów za pomocą sznurka przez jego przeplatanie i owijanie wokół szczelin. Wzory pomagają dzieciom w nauce przewidywania i sekwencjonowania, sprzyjają rozwojowi umiejętności matematycznych i logicznych. Ta rybka pomoże im w rozwoju ich drobnych umiejętności motorycznych i...

86,25 zł 115,00 zł -25%

Zabawka ta została stworzona, aby zachęcić dzieci do korzystania z ich umysłów poprzez twórczą zabawę. Drewniana przeplatanka Aleta pomoże im rozwinąć umiejętności motoryczne i koordynację ręka / oko. Jest to również świetny sposób na ćwiczenie koncentracji i cierpliwości. Zalecane dla dzieci od  4 lat i więcej. (niedozwolone dla dzieci poniżej 3 lat)

Pokaż 1 - 3 z 3 przedmiotów