KARMIENIE

Specjalnie dla świeżo upieczonych rodziców przygotowaliśmy szeroką ofertę przedmiotów, które ułatwią karmienie niemowlaka. Znajdziesz tutaj między innymi różne naczynia, śliniaki, kubki, bidony, sztućce, butelki, słomki, termosy i krzesełka. Wybierz i stwórz wyjątkowy zestaw do karmienia swojego maleństwa, dzięki któremu czynność ta będzie samą przyjemnością zarówno dla Ciebie, jak i dziecka.


Rozpocznij naukę samodzielnego jedzenia u swojego dziecka

Nauka samodzielnego jedzenia to bardzo ważny etap w życiu każdego maluszka i rodzica. Może on sprawić wiele problemów, ale także radości w postaci wspólnej zabawy z dzieckiem. Jednak, aby przyjemnie przebrnąć przez ten okres, należy przygotować odpowiednie akcesoria, które dobrze sprawdzą się w momencie przejścia z płynnych pokarmów do stałych. Każdy rodzic bez dwóch zdań będzie potrzebować pojemniki do przechowywania mleka i przekąsek, kubki niewysypki czy specjalne miseczki ze sztućcami.

Oczywiście to nie wszystko, a mianowicie posiadamy w naszej ofercie zestawy do karmienia, które przydadzą się również starszym dzieciom. Sprawdź, co dokładnie zawiera nasza oferta.

Praktyczne akcesoria, które przydadzą się do karmienia

Jeśli chcesz przygotować swoje maleństwo do samodzielnego jedzenia i picia - powinieneś koniecznie uzupełnić wyposażenie swojej kuchni o specjalne akcesoria do ich karmienia. Nie są to zwykłe przedmioty, z których korzysta osoba dorosła na co dzień, albowiem dopasowane są one do możliwości małych dzieci. Z tej racji wybierając dla nich odpowiednie akcesoria będą one mogły ćwiczyć rączki i koordynację ruchową, bez obaw o zranienie.

W związku z tym, podzieliliśmy ten katalog akcesoriów do karmienia na kilka przydatnych działów - naczynia, śliniaki, kubki, bidony, sztućce, butelki, słomki, kubki niewysypki, termosy/lunchboxy i krzesełka. Z czego po połączeniu każdego przedmiotu z wymienionego działu każdy będzie mógł stworzyć kompletny zestaw do kuchni.

Dlaczego gadżety do karmienia są tak istotne?

Chyba każdy z rodziców spotkał się z określeniem "niejadek" - zyskało one na popularności, ponieważ bardzo często zdarza się, że dzieci nie chcą jeść pokarmów o stałej konsystencji. Na szczęście zauważono, iż można je przekonać do jedzenia przy użyciu kolorowych naczyń, kubków i sztućców o wyjątkowym kształcie. Ich atrakcyjny wygląd pozytywnie wpływa na rozwój dziecka i jego naukę samodzielności. Co więcej takie gadżety do karmienia nie dość, że ułatwiają przygotowanie posiłku to jeszcze umożliwiają rodzicom przechowywać je szczelnie zamknięte przez kilka dni w lodówce, bądź zabierać ze sobą na spacery z dzieckiem.

Warto podkreślić, że podczas karmienia dzieci lubią strącać naczynia ze stoliczka prosto na ziemię. Dlatego też powstały specjalne talerze i miski z silikonu, które charakteryzują się wysoką trwałością na uderzenia, tarcie oraz niskie i wysokie temperatury. W rezultacie są także bardzo higieniczne, co jest kolejną zaletą tego typu rozwiązania. Oprócz tego, mogą przyjmować różne kolory i kształty, dzięki czemu są w stanie z łatwością zainteresować maluszka.