Produkty firmy CANDYLAB

na stronie
139,00 zł

Drewniane auto zabawka Candylab GT-10 to wyścigowy pojazd z serii Speed Race. Jest on wykonany z litego buku w jasnopomarańczowej i białej kolorystyce z czarnymi wykończeniami.Stylowa, nowoczesna zabawka w stylu vintage pobudzi wyobraźnię, a także będzie świetnie wyglądać na półce.

38,50 zł 55,00 zł -30%

Piękny samochód w klasycznych kolorach czerni i bieli z czerwonymi felgami oraz myszką. CANYLAB to marka, która kocha projekty retro oraz naturalne i bezpieczne dla dzieci surowce. Ich metody produkcji są takie same jak w przypadku dawnych zabawek. Inspirując się latami 60 i 80 XX wieku, stworzyli serię drewnianych zabawek, które były nieodłącznym...

55,00 zł

Jeśli szukasz trwałej i bezpiecznej zabawki dla 3 latka, auto Police Car, który jest zainspirowany amerykańskim designem z połowy wieku i kulturą motoryzacyjną, będzie idealnym wyborem.Auta zabawki Candylab zachęcają do kreatywnej zabawy oraz pobudzają wyobraźnię dziecka. Dzięki ciekawej serii tematycznej zabawki te mają wiele możliwości tworzenia...

55,00 zł

Auto zabawka Candylab Red Racer to odsłona amerykańskiej klasyki w nowoczesnym stylu. Sprawdzi się świetnie jako pojedyncza drewniana zabawka, jak również doskonale uzupełni zabawy z wykorzystaniem innych, stylistycznie kompatybilnych, produktów Candylab. Te zabawki to świetna alternatywa dla klasycznych resoraków.

55,00 zł

Auto zabawka Teal Wagon to autko z drewna i kołami z ABS. Autka Candylab dają dzieciom wiele możliwości kreatywnej zabawy, pobudzają wyobraźnie i wspierają w tworzeniu niepowtarzalnych historii. Satysfakcje z zabawy gwarantują zarówno dzieciom jak i dorosłym. Samochodzik jest solidny i został pomalowany bezpiecznymi farbami na bazie wody.

75,00 zł

Auto do zadań specjalnych SWAT. CANDYLAB tworzy cudowne drewniane samochodziki oraz dodatki, inspirowane „czarującym amerykańskim klimatem modernistycznym lat 60”. Eleganckie, bardzo trwałe i proste, drewniane zabawki są przeciwieństwem dzisiejszych plastikowych zabawek, które są szkodliwe dla dzieci jak i dla środowiska.

75,00 zł

Samochód został stworzony z inspiracji pierwszymi food trackami. To wyjątkowe, pełne energetycznych kolorów autko będzie ozdobą każdego pokoju zabaw. CANDYLAB tworzy cudowne drewniane samochodziki oraz dodatki, inspirowane „czarującym amerykańskim klimatem modernistycznym lat 60”.

199,00 zł

Kultowy kształt, drewniane panele boczne, szerokie opony oraz dołączony do wyprawy kajak - sprawiają, że z Pioneerem wszystko kręci się wokół przygody i kempingu. Ręcznie wykonany samochód zabawka ma prawdziwe gumowe opony, białe obręcze ABS i metalowe osie, które umożliwiają szybką jazdę. Auta zabawki Candylab są malowane bezpiecznymi dla dzieci...

209,00 zł

Candylab to marka, która kocha projekty retro oraz naturalne i bezpieczne dla dzieci surowce. Ich metody produkcji są takie same, jak w przypadku dawnych zabawek. Inspirując się latami ’60 XX wieku, stworzyli oni serie ciężarówek, które były nieodłącznym elementem amerykańskiego krajobrazu tamtych lat.

209,00 zł

Zabawki samochody z limitowanej serii Truck posiadają otwartą tylną klapę, w której dziecko może przewozić towary. Wszystkie drewniane zabawki Candylab są ze sobą kompatybilne pod kątem wyglądu, dzięki czemu przygody mogą trwać bez końca!

179,00 zł

Jeśli masz dziecko, które interesuje się samochodami i ciężarówkami z przeszłości, drewniane zabawki Candylab będą strzałem w dziesiątkę! Słynny klasyk Woodie Wagon, teraz w klimacie rodem z lat 80. Boki samochodu zabawki wyłożone są prawdziwym fornirem oraz posiada on magnes osadzony w dachu, do którego można przymocować deskę surfingową.

152,15 zł 179,00 zł -15%

Jeśli masz dziecko, które interesuje się samochodami i ciężarówkami z przeszłości, drewniane zabawki Candylab będą strzałem w dziesiątkę! Projekt auta zabawki Lone Sheriff to nastrojowe uosobienie podróży po prerii, podążania po pustynnych torach i obrony porządku w małym miasteczku.

189,00 zł

Zaprojektowany na Brooklynie przez topowych designerów i inżynierów model auta zabawki Pioneer Aspen to przykład doskonałej funkcjonalności i najwyższej jakości. Samochody zabawki Candylab z serii Pioneer charakteryzują się szerokimi gumowymi oponami. Model Aspen dodatkowo posiada magnetyczne przymocowany do dachu auta kajak oraz zapasowe koła. 

55,00 zł

Piękne rozszerzenie kolekcji Candycar marki Candylab w kolorze jagodowym. Samochodzik jest poręczny dla małych rączek ale z dumą mogą go prezentować na półkach nawet dorośli :) Klasyka kultowych amerykańskich samochodów w malutkim wydaniu!

55,00 zł

Piękne rozszerzenie kolekcji Candycar marki Candylab w kolorze bananowym. Samochodzik jest poręczny dla małych rączek ale z dumą mogą go prezentować na półkach nawet dorośli :) Klasyka kultowych amerykańskich samochodów w malutkim wydaniu!

Pokaż 1 - 15 z 28 przedmiotów