Jest 89 produktów
na stronie
110,00 zł

Przeuroczy króliczek z długimi, oklapniętymi uszkami w złotym kombinezonie duńskiej marki Maileg. Królik zapakowany jest w śliczny woreczek dzięki czemu idealnie nadaje się na prezent. Wielkość: 24 cm.

14,00 zł

Składana na pół kartka z rysunkiem przyjęcia i napisem Let's Party. Piękna i zabawna, idealnie sprawdzi się na urodziny lub inne wyjątkowe przyjęcia.

14,00 zł

Składana na pół kartka z rysunkiem przyjęcia u króliczka i napisem Let's Party. Piękna i zabawna, idealnie sprawdzi się na urodziny lub inne wyjątkowe przyjęcia.

29,00 zł

Drewniany nocniczek pomalowany na kolor biały z wyciętym serduszkiem dla myszek i królików w rozmiarze MICRO duńskiej firmy Maileg.

29,00 zł

Drewniany nocniczek pomalowany na kolor pudrowy z wyciętym serduszkiem dla myszek i królików w rozmiarze MICRO duńskiej firmy Maileg.

66,00 zł

Krzesełko wysokie do karmienia w kolorze białym dla myszek i króliczków w rozmiarze MICRO duńskiej firmy Maileg.

234,00 zł

Kuchenka metalowa z akcesoriami /garnek, patelnia, foremka do pieczenia chleba, chleb/ biało-miętowa kolorystyka ze srebrnym wykończeniem duńskiej firmy Maileg.

189,00 zł

Lodówka w kolorze białym wykonana z drewna duńskiej firmy Maileg.Lodówka w środku posiada zamrażalnik oraz półeczki do przechowywania, zamykana na magnes. Piękna zabawka idealna kopia retro lodówki z lat 60-tych.

109,00 zł

Skrzynka z produktami spożywczymi do zabawy Vintage Food w stylu retro duńskiej firmy Maileg. Idealny zestaw do schowania w drewnianej lodówce Maileg, zawiera 9 produktów oraz skrzyneczkę.

182,00 zł

Szafa metalowa w kolorze miętowym do przechowywania ubranek dla myszek i królików duńskiej firmy Maileg.

182,00 zł

Szafa metalowa w kolorze pudrowym do przechowywania ubranek dla myszek i królików duńskiej firmy Maileg.

59,00 zł

Zestaw do pieczenia składający się z ceramicznej miski do mieszania, drewnianej łyżki, trzepaczki oraz ściereczki kuchennej wszystko zapakowane w dekoracyjne pudełeczko duńskiej firmy Maileg.

89,00 zł

Zestaw śniadaniowy dla dwojga składający się z dwóch miseczek w kolorze pudrowego różu, złotych łyżek, mleka oraz płatków śniadaniowych wszystko zapakowane w dekoracyjne pudełeczko duńskiej firmy Maileg.

75,00 zł

Romantyczna metalowa ławeczka w kolorze białym dla królików lub lalek w rozmiarze MINI duńskiej firmy Maileg.

59,00 zł

Romantyczne metalowe krzesełko w kolorze białym dla królików lub lalek w rozmiarze MINI duńskiej firmy Maileg.

Pokaż 1 - 15 z 89 przedmiotów