Butelki

Butelka do karmienia noworodka nie jest niezbędnym elementem wyprawki przygotowanej przez mamę karmiącą piersią. Niemniej jednak przyjdzie taki moment, w którym dieta malucha zostanie urozmaicona o soczki, kaszki, zmiksowane zupy: wtedy już trzeba będzie zaopatrzyć się w butelkę. Zanim ją kupisz i podasz dziecku, na pewno zastanowisz się...

Butelki

Butelka do karmienia noworodka nie jest niezbędnym elementem wyprawki przygotowanej przez mamę karmiącą piersią. Niemniej jednak przyjdzie taki moment, w którym dieta malucha zostanie urozmaicona o soczki, kaszki, zmiksowane zupy: wtedy już trzeba będzie zaopatrzyć się w butelkę. Zanim ją kupisz i podasz dziecku, na pewno zastanowisz się, jaki model najlepiej wybrać. Na rynku są dostępne butelki dla niemowląt wyprodukowane z różnych materiałów: silikonu, polipropylenu, poliwęglanu. My, dla maksymalnej higieny i bezpieczeństwa Twojego maleństwa, polecamy butelki dla niemowląt wykonane z lekkiego, trwałego, odpornego na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne szkła boro silikatowego lub najwyższej jakości silikonu. Miękkie, kauczukowe smoczki, w które zostały wyposażone butelki, zostały zaprojektowane tak, by jak najwierniej oddawały anatomiczne cechy piersi mamy. Zastosowany w proponowanych przez nas produktach system antykolkowy zapobiega powstawaniu w butelce ciśnienia, które mogłoby powodować przerywanie ssania przez dziecko i połykanie powietrza. Eliminuje to ryzyko powstawania bolesnych kolek. Jak wszystkie pozostałe produkty, tak i butelki do karmienia niemowląt pochodzą od firm specjalizujących się w produkcji spełniających najwyższe normy, innowacyjnych artykułów dla dzieci.

Więcej
Jest 7 produktów
139,00 zł

Zestaw zwiera: szklaną butelkę z podziałką, pojemność 120 ml; kauczukową ażurową osłonkę/piłkę Star Ball; nakładkę; antykolkowy smoczek kauczukowy o wolnym przepływie; przykrycie zabezpieczające smoczek przed zabrudzeniem.

33,90 zł

Smoczki do butelek HEVEA to smoczki wykonane z naturalnego kauczuku pozyskiwanego w sposób zrównoważony z wiecznie zielonych drzew kauczukowych.  W zestawie znajdują się: 2 kauczukowe smoczki antykolkowe o wolnym przepływie.

27,00 zł 45,00 zł -40%

Smoczek do butelki poziom 2 od 6 do 18 miesiąca życia Przy tworzeniu smoczka Mimijumi współpracowali lekarze, pielęgniarki, eksperci od laktacji oraz mamy. Konstrukcja butelki opiera się na fizjologicznej dynamice karmienia, smoczek jest delikatny i przyjemny w dotyku, do złudzenia przypomina kobiecą pierś.

109,00 zł

Szkalna butelka antykolokowa do karmienia 240ml 2 szt Butelka dla niemowląt Natursutten to wyjątkowe połączenie szkła borosilikatowego z naturalnym kauczukiem dla jeszcze większej higieny i bezpieczeństwa karmienia twojego dziecka. 

36,90 zł

Smoczki kauczukowe do butelek wolny przepływ 0m+ Smoczki do butelek Natursutten są wykonane z naturalnego kauczuku o równie wysokiej jakości, jak kauczuk używany do produkcji smoczków uspokajających Natursutten.

36,90 zł

Smoczki kauczukowe do butelek szybki przepływ 6m+ Smoczki do butelek Natursutten są wykonane z naturalnego kauczuku o równie wysokiej jakości, jak kauczuk używany do produkcji smoczków uspokajających Natursutten.

89,00 zł

Szklana butelka antykolkowa do karmienia 110ml 2 szt Butelka dla niemowląt Natursutten to wyjątkowe połączenie szkła borosilikatowego z naturalnym kauczukiem dla jeszcze większej higieny i bezpieczeństwa karmienia twojego dziecka.

Pokaż 1 - 7 z 7 przedmiotów