Jest 5 produktów
55,20 zł 69,00 zł -20%

Pluszowy i miękki przyjaciel - królik w ślicznym różowym kolorze. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 18 cm. Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego ulubionego przyjaciela.

79,20 zł 99,00 zł -20%

Pluszowy i miękki przyjaciel - królik w kremowym kolorze z kwiatowymi wstawkami. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 31 cm. Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego...

62,30 zł 89,00 zł -30%

Pluszowy i miękki przyjaciel - małpka w brązowym kolorze. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 34 cm. 

69,00 zł

Pluszowy i miękki przyjaciel - królik w beżowym kolorze z uroczymi kwiatowymi wstawkami. Przeznaczony jest dla dziecka już od pierwszego dnia jego życia. Wielkość: 18 cm. Pogodne twarze, i bardziej miękkie od futra, czyni te zabawki idealnymi prezentami dla małych dzieci i niemowląt! Kup jako prezent dla swojego wnuka, dla swojego dziecka lub dla swojego...

189,00 zł

Urocza, włochata lama marki Jellycat. Rekomendowana dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia. Wysokość: 27 cm. Materiał: poliester.

Pokaż 1 - 5 z 5 przedmiotów