• Nowy
Konges Slojd

Lalka z Butelką i Smoczkiem Harriet Konges Slojd

289,00 zł
Brutto

Lalka duńskiej marki Konges Slojd z winylowymi włosami, ubrankami z bawełny organicznej i butelką do picia.

Harriet może pić z butelki, a potem sikać.

Wysokość: 42 cm

Szerokość: 20,5 cm

Głębokość: 10,5 cm

  • Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych Bezpieczne płatności i szyfrowanie danych
  • Szybka dostawa realizowanych zamówień Szybka dostawa realizowanych zamówień
  • Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów Przejrzyste zasady reklamacji i zwrotów

Szczegóły produktu

Szybkie porównanie

Produkt
Lalka Mówiąca w 5 Językach Pima 45 cm Skrållan Lalka Mówiąca w 5 Językach Selma 45 cm Skrållan Wózek na Zakupy Cherry Konges Slojd Walkie Talkies Panda Konges Slojd
Dostępność
Cena
299,00 zł
299,00 zł
299,00 zł
299,00 zł
Opis

Fantastyczna zabawa zawsze jest na wyciągnięcie ręki z Pimem, najlepszym przyjacielemmarki Skrållan. Pim to lalka w ogrodniczkach i bluzie z kapturem. Pim to bardzo wytrzymała lalka o wysokości 45 cm, która potrafi mówić.

Lalka mówi w pięciu różnych językach – angielskim, szwedzkim, norweskim, duńskim i fińskim. Łatwo zmieniaj język za pomocą urządzenia w kształcie serca na plecach lalki. Naciśnij brzuszek Pima, a lalka wylosuje i wypowie 24 losowo wybrane zdania, które zachęcają do aktywnej zabawy – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz!

Ciało Pima jest miękkie, a lalka zamyka oczy, gdy ją położysz. Plastik użyty do produkcji lalki to PVC. Nie zawiera zakazanych ftalanów ani bisfenolu. Zgodna z normą EN71 dotyczącą zabawek oraz odpowiednimi przepisami chemicznymi w REACH i SVHC.

Lalka, która wypowiada zabawne zdania po naciśnięciu brzucha. Ciało lalki jest miękkie, a oczy zamykają się po odłożeniu jej. Wysokiej jakości lalka, która była kochana przez Szwedów przez pokolenia.

Selma nosi piękną, koralową sukienkę w delikatnym stylu i ma piękne kręcone włosy. Lalka ma 45 cm wzrostu i mówi pięcioma różnymi językami: szwedzkim, norweskim, duńskim, fińskim i angielskim. Po prostu zmień język na plecach lalki. Naciśnij na brzuszek, a mówiąca lalka wypowie jedno z 24 losowo wybranych zdań, które zachęcają do aktywnej zabawy! Ciało lalki jest miękkie, i zamyka oczy, kiedy ją położysz.

Plastik użyty do produkcji lalki to PVC. Nie zawiera zakazanych ftalanów ani bisfenolu. Zgodna z normą EN71 dotyczącą zabawek oraz odpowiednimi przepisami chemicznymi w REACH i SVHC.

Wózek na zakupy Play Konges Slojd wykonany w 50% z bawełny z recyklingu i w 50% z bawełny z wypełnieniem w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu.

Rama wykonana jest w 100% z żelaza z gąbczastymi miękkimi uchwytami.

wys.: 57,5 cm x szer.: 45 cm x gł.: 30 cm

Zestaw walkie-talkie Panda od Konges Slojd wykonany w 100% z silikonu. Zaprojektowany z akumulatorami. Mają zasięg około 1500 m bez przeszkód i 25 m w przypadku użycia z przeszkodami, takimi jak ściany, które uniemożliwiają dotarcie sygnału do drugiego końca.

Wymiary:

system operacyjny: 6,7 x 12 x 2,8 cm

Odpowiedni dla 4 lat +

Brak cech do porównania